Skocz do zawartości
Forum

Pytanie o chirurgie plastyczną i ósemki


Gość lrfn

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam takie pytanie, kiedyś byłem niezwykle piękny, ale po wyrwaniu ósemek jakoś rok później, nie mogłem już tak mocno gryźć żuchwą itp. i nie miałem takich silnych mięśni, tylko siódemkami tak na połowie polika czy po prostu gryząc bardziej na środku musiałem ściągać tak bardziej do środka buzie i nie mam już takiej umięśnionej, upiętej do góry, "rozepchanej" jak kiedyś, tylko taką ściągnięta bardziej do środka i aż jakby mi się ciężej mi się oddycha jedną dziurką przez to, a jak sobie palcem rozciągne spowrotem w tamtą stronęto aż mi się odblokowywuje. Niewiem, czy by mi pomógł jakiś skin lifting, żeby naciągnąć i zremodelować ją tak jak kiedyś, bo w sumie to nadal nie mógłbym tam gryźć itp i te mięśnie by już nie były nigdy takie same, marzyłem o implantach, ale w sumie to każdy lekarz mi powiedział, że nie ma miejsca na ósemki, nie da się, nerw nisko ryzykowne to niewiem, już chyba nigdy nie będę mógł gryźć itp. tak fajnie całą buzią, szczęką i żuchwą, tylko tak "po francusku" przeżuwać środkiem twarzy. MOże takiego problemu ludzie, którzy mają szeroko rozstawione zęby itp. i mogą używać siódemek jak ósemek, ale właśnie ósemki to były takie u mnie główne zęby do gryzienia i bez nich mam taką opadnięta twarz, bardziej pulchną, pod oczyma tez bo jakby jak gryzłem coś twardego nimi to mi tak rozpychało do góry itp. i te mięśnie wszystkie mi się tam rozwijały, niewiem, mialem takie uczucie ze teraz nie mam takiej wladnej polowy twarzy.

Jacyś lekarze mówili, że to hehe nerwy uszkodzone, ale ja tak wcale nie czulem, czulem ze wlasnie bardziej ucierpiala ona anatomicznie i przez to mialem takie ociążałe uczucie, a nie przez jakieś nerwy.

A lekarze to też, hehe zapraszam na konsultacje, żeby mi za 150 zł powiedzieć, że co tam pan sobie nawymyślał dowidzenia, nie znają się na takich przypadkach poza standardową ortodoncją, napisałem do jakiejś kliniki, która zajnowała się też operacjami plastycznymi, może oni by się znali to mi nie odpisali xD Zrobiłem w paincie na szybko taki obrazek, mniej więcej to takie uczucie:

https://i.imgur.com/JgA3kC8.png

Więc niewiem, czy jakiś zabieg czy coś mógłby mi pomóc, żeby wyglądać jak dawniej, i nie mieć takiej ociążałej twarzy właśnie, tylko znowu taką upiętą do góry, bo jak taka sie stała, to aż tak się nieprzyjemnie czuje, wlasnie taki przygnębiony, zmęczony, nie mogę tak z siłą "zacisnąć zębów" i przeć z całych sił, tylko taki słaby itp. jak nie mogę czegoś ugryźć nawet mocniej, niewiem, taki to wpływ mniej więcej na mnie miało.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...