Skocz do zawartości
Forum

Jak sprawdzić rozmiar biustu i dobrać biustonosz?


Gość Wojton Aneta23

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wojton Aneta23

Witam mam na imię Aneta mm 22 lata skończone .Wiem , że to głupie pytanie ale , ja nie wiem jaki mam rozmiar piersi i nie potrafię dobrze dobrać stanika .Jeśli będzie konieczność dodania zdjęcia jak one wyglądają to oczywiście dołączę .Dziękuję za odpowiedz. będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź , a mam jeszcze jendo pytanie do kiedy one rosną ? Dziękuję ;-)

Odnośnik do komentarza
Gość Koralinka

Ja też mam taki problem. Mam 19 lat i nie mogę dobrać stanika, wszystkie mi się wznoszą na łopatki i nie podtrzymują biustu. Próbowałam już wszystkiego, nosiłam i bardotki i miękkie biustonosze, i typu push – up. Ale z każdym było to samo. Moje wymiary to pod biustem – 80, a biuście 100. Jaki typ biustonosza powinnam nosić i jaką miseczkę wybierać?

Odnośnik do komentarza

W sklepie z bielizna powinni ci pomóc dobrac odpowiedni rozmiar, ale możesz zerknąć tez na tabelkę tutaj strona. Z początku tez miałam z tym problem. Dobrze tez, abyś trzymała się staników jednej formy, bo wiadomo, że każda marka może mieć nieco inne rozmiary.

Odnośnik do komentarza

Pewnie, że tak. W sieci też znajdziesz porady brafitterek - są bardzo pomocne. Kupują biustonosz pomyśl także o dodatkowych akcesoriach, które się przydadzą. Na przykład takie jak tu https://www.gorteks.com.pl/product-pol-521-Ramiaczko-silikonowe-na-szyje-z-plastikowym-zaczepem.html  silikonowe ramiączka na szyję mogą się przydać. Szczególnie latem, gdy koszulki bardziej wycięte nosimy.

Odnośnik do komentarza
Gość arianna1

Nie jestem specjalistką od bielizny ale widziałam w sieci ostatnio taką samoprzylepną do modelowania biustu: https://www.orteo.pl/rolki-5m-17m-31m/samoprzylepna-tasma-do-modelowania-biustu-podtrzymanie-i-uniesienie-piersi-dyskretny-i-wygodny-zamiennik-stanika-breast-tape . Może to będzie dla Was odpowiednie rozwiązanie? Na pewno warto przetestować. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...