Skocz do zawartości
Forum

Jaka jest kondycja włosów?


Gość s...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam duży problem. Jestem 16-letnia dziewczyna ktorej od listopada 2017 zaczęły stopniowo wypadać włosy. Na początku nie tak bardzo później się nasiliło. W styczniu 2018 poszłam do trychologa - zapisał cynk i Loxon 2 %. Stosowałam przez prawie 3 miesiące raz dziennie 10 psiknięć. Wypadanie wzmogło byłam przerażona. Poszłam znowu powiedział ze to normalne później sie ustabilizuje i włosy przestaną tak wypadać. Lek skończył się 1,5 tygodnia temu. Wypadanie jest straszne, garściami wyciągam włosy po myciu a w ciągu dnia tez wypadają codziennie wypada ponad 100 włosów. Przerzedzenie na czubku głowy jest coraz bardziej widoczne a włosów o polowe mniej. Jaka jest ich kondycja? Bardzo dobra, nie rozdwajają sie, są dosyć grube i nie łamliwe. W momencie gdy zaczęło sie wypadanie miałam dosyć mocne przesilenie organizmu mało spałam. To wszystko. Zero farbowania, prostowania, problemów z tarczycą. Błagam o jakąś pomoc

Odnośnik do komentarza
Gość Bartomella

Najlepiej zgłoś się do trychologa. Nie ma co samemu próbować leczenia. Ja ostatnio czytałam o trychologu na blogu salonu Great Lengths. Wejdź sobie do nich - to jest profejsonalny salon przedłużania włosów i mają właśnie artykuł o trychologii, dużo fajnych informacji, które może Cię nakierują gdzieś.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...