Skocz do zawartości
Forum

blizna jak usunać?


Gość cakmila

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli blizna jest świeża i jeszcze czerwona to mamy szanse na osiągnięcie lepszych efektów :) Seria zabiegów laserem frakcyjnym CO2 pozwoli spłycić bliznę, wygładzić jej strukturę i zmniejszyć widoczność. Jeśli Pani chce proszę o przesłanie zdjęć blizny na maila: mkociatyn@arsestetica.pl Na podstawie zdjęć będę w stanie cokolwiek więcej napisać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Kosmetologkrakow

Zdecydowanie najbardziej skuteczną metodą pozbycia się blizn jest zastosowanie lasera frakcyjnego Ipixel bądź też lasera frakcyjnego CO2 ( w zależności z jakimi bliznami mamy do czynienia) Laser pozwoli nam wyrównać, splycić bliznę, poprawić jej teksture aby była jak najmniej widoczna. W przypadku blizn większość zabiegów laserowych wykonuje się w serii ok 3-5 zabiegów co 4-5 tygodni.

Odnośnik do komentarza

Jedną ze skutecznych metod usuwania blizn jest zastosowanie lasera frakcyjnego, np. IPixel, którego działanie powoduje powstawanie mikrouszkodzeń w skórze. Wywołujemy w ten sposób kontrolowany stan zapalny i pobudzamy skórę do regeneracji. Blizny ulegają spłyceniu i w znacznym stopniu zmniejszamy ich widoczność. Dla uzyskania satysfakcjonującego efektu potrzeba wykonać około 6 zabiegów, w kilkutygodniowych odstępach. Ważna jest również pielęgnacja domowa, stosowanie preparatów przeznaczonych do blizn, np. na bazie silikonów.
W przypadku zabiegów na blizny bardzo ważny jest czas od ich powstania, im blizna świeższa tym osiągamy lepsze efekty zabiegowe.

Odnośnik do komentarza

dzięki za porady, kupiam te plastry silikonowe, dobrze ię trzymają, tego się bałam najbardziej, dopiero parę tygodni mija więc pewnie na większy efekt trzeba bedzie poczekać, ale coś ię już chyba zacyzna dziać, wiem że trzeba kilka miesięcy i ciepliwości :) na razie z laserem sie wstrzymałam, bo jednak koszt spory

Odnośnik do komentarza
Gość GoGonia

~martyka2792
A czy na bliznę po oparzeniu też podziałają takie plastry? Oblałam się herbatą, trochę mi ślad został na udzie, chętnie do lata bym się go pozbyła.

Stosowałam u córeczki na ręce. Pomogły, więc na pewno możesz spróbować i Ty. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...