Forum Uroda

blizna po poparzeniu

~rodis

~rodis

co najlepiej pomoże na bliznę po poparzeniu? Czy w przypadku starszych blizn też można coś zdziałać? głupie pomysły młodości zaskutkowały u mnie poparzeniem nogi, wydawało mi się ze już się z tym pogodzilam ale chyba im starszajestem tym trudniej mi się na to patrzy, czy jest jakaś alternatywa dla laseru? Bo na ten wydatek w tej chwili mnie nie stać

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~blentka

~blentka

Słyszałaś o plastrach silikonowych? Bardzo dobrze działają na rózne blizny. Jeśli nie masz już żadnych strupów, ani nic się z rany nie sączy to spokojnie coś takiego możesz stosować.

Marta Kociatyn

Marta Kociatyn

Odpowiedź eksperta

Laseroterapia sprawdza się dosyć dobrze w przypadku blizn pooparzeniowyh. Proszę przesłać zdjęcia blizn na maila: mkociatyn@arsestetica.pl Na ich podstawie będę w stanie cokolwiek więcej napisać.

Pozdrawiam

140514 marta-kociatyn Kobieta, 29 lat, Wrocław
żółty_tulipan

żółty_tulipan

Ja plastry stosowałam na bliznę po cc, zaczęłam w miarę szybko więc i kuracja trwała krótko, przy starych bliznach pewnie trwa to dłużej, ale spokojnie sobie z nimi poradzą.

84820 zolty-tulipan Kobieta, 34 lata, Warszawa
~ella22

~ella22

a może spróbuj olejku bio oil? u mnie się sprawdził, koleżanka mi go poleciła i faktycznie moja blizna po oparzeniu żelazkiem jest duuuuużo mniejsza

~turzynka

~turzynka

U mnie też plastry sutricon sprawdziły się najlepiej, przyklejałam po kąpieli i nie pamiętałam o nich wcale, są cieniutkie więc dopasowują się do skóry, a bliznę ładnie zmniejszyły.