Skocz do zawartości
Forum

Skinoren - problem ze stosowaniem


gmn1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z trądzikiem od 5 lat. Nie jest to jakaś mocna odmiana, po prostu pojawiają się zmiany na mojej twarzy i zostawiają blizny, dosyć widoczne. Od czerwca chodzę do dermatologa, używałam Acnatac przez trzy miesiące, kondycja cery poprawiła się. Dostałam miesiąc temu Skinoren i Differin Krem, z czego Differin stosuję codziennie na wieczór, a Skinoren miałam przyjmować 2-3 razy w tygodniu rano i zmywać po południu. Jednakże mimo mojego poprawnego stosowania (oczyszczona, sucha skóra, wklepywanie w miejscach zmian), dostaję bardzo ostrego zaczerwienienia, opuchlizny, swędzenia i wręcz czuję, jakby moje policzki się paliły i nie ustępuje to aż do zmycia. Nie wytrzymałam więcej niż 15 minut. Moim pytaniem jest czy może mnie ze składu Skinorenu coś uczulać? I czy w takim przypadku mam nadal próbować stosować Skinoren? Co mam robić? Nie mogę się zwrócić do dermatolog, bo jedyny kontakt z nią to wizyty, na które się trzeba umawiać z miesięcznym wyprzedzeniem. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...