Skocz do zawartości
Forum

Nasilające się wypadanie włosów po przeprowadzce za granicę


Gość damascus25

Rekomendowane odpowiedzi

Gość damascus25

Piszę w sprawie nasilającego się wypadania moich włosów. Pół roku temu przeprowadziłam się za granicę. Wyszłam za mąż. Od tego czasu 3 razy zmieniałam miejsce zamieszkania i strefy czasowe. Obecnie od 2 miesięcy mieszkam na stałe nad samym oceanem. Dobrze się odżywiam, zażywam suplementy diety, uprawiam sporty. Od dwóch miesięcy zauważyłam u siebie nasilające się wypadanie włosów. Badania krwi i hormonów niczego nie wykazały. Ogólnie dobrze się czuję, nie choruję, jestem osobą szczęśliwą. Mam silne paznokcie i piekną cerę. Moje włosy są lśniące, pięknie się kręcą, ale wypadają w ogromnych ilościach. Ostatnio zauważyłam też, że bardzo dużo ich rośnie, nie mam nigdzie prześwitów, włosyzrobiły się jednak bardzo cienkie. Nie wiem, co robić. Boję się, że coś niedobrego się dzieje. Czy to może być stres ? Proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza

może zmień szampon, bo ten co używasz Ci nie słuszy, albo na Twoje włosy ma wpływ właśnie wyjazd - inne powietrze tryb życia itd. Spróbuj jakieś preparaty witaminowe, może coś ze skrzypem polnym i szampon z czarnej rzepy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...