Skocz do zawartości
Forum

przedłużanie rzęs - szkolenie


Gość Noriel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Szukam opinii o szkleniach z przedłużania rzęs, najlepiej w Warszawie. Aktualnie studiuję na 5 roku i w zasadzie szukam sobie dodatkowego zajęcia. Jestem już po kursie makijażu, mam sprzęt do robienia hybrydy, a teraz zastanawiam się nad przedłużaniem rzęs. Znalazłam coś takiego w sieci https://www.beautyextra.pl/szkolenia/kursy-przedluzania-rzes/kurs-przedluzania-rzes-pakiet-metoda-11-21-easy-lashes-volume-2d-8d - w zasadzie to jest chyba kilka kursów w jednym. Czy znacie kogoś kto robił taki kurs? Czy warto? Czy jest u nas zainteresowanie na takie sprawy? Chętnie poznam Wasze opinie. Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Gość sandrusia777

ja bylam na takim szkoleniu i bardzo sobie chwale, bylam na szkoleniu 1:1 dla poczatkujacych stylistek, najbardziej sobie cenie ze cenowo wypadlo bardzo ok, a byla teoria i praca na modelce, a dodatkowo warto wspomniec ze max 4 osoby sie szkolą na takim szkoleniu, wiec instruktorka ma czas dla kazdego :)

Odnośnik do komentarza

Ja kurs przedłużania rzęs i inne kursy kosmetyczne robiłam we wrocławskim salonie Perfect Glamour. Kursy są świetne, mają tam dobre podejście do kursantek i pracują na bardzo dobrych materiałach. Są nowocześni i profesjonalni.

Odnośnik do komentarza

Beauty Lux - ten kierunek. Tam zrobicie szkolenie z tego zakresu. Przede wszystkim chodzi o to, że wszystko to wymaga czasu. Pracujemy w tej branży długo i kluczowe znaczenie w niej ma dążenie do perfekcji. W momencie kiedy każdy element zostanie właściwie dopracowany korzyści powinny być spore.

Odnośnik do komentarza
Gość Grażkamaluje

Jak tak patrzę teraz to kurcze ile w żaku jest tych kursów. Nie wiedziałam, że kształcą w tylu kierunkach. Teraz będzie mi się ciężej zdecydować, na który pójść. Choć słyszałam, że w niektórych placówkach mają pakiety, że wychodzi taniej. Muszę się dowiedzieć bo może warto wybrać tą opcję.

Odnośnik do komentarza

Ja polecam szkolenia Crystal Lashes, sama korzystałam i jestem bardzo zadowolona, bardzo dobrze przekazana teoria i ćwiczenia praktyczne, cierpliwie wszystko mi tłumaczono i dzięki temu teraz wiem, co i jak. :) ja uczestniczyłam w szkoleniu z przedłużania 1:1, ale mają w ofercie więcej metod.

Odnośnik do komentarza
Gość kasencja30

~raspberry24
Ja póki co zrobiłam tylko jeden kurs, podstawowy 1:1 https://magniticalashes.pl/szkolenie-podstawowe-rzesy i jestem bardzo zadowolona z wyboru. Kurs był bardzo ciekawy i sporo mnie nauczył. Teraz pracuję na rzęsach tej firmy i idzie mi to całkiem nieźle, a przynajmniej ja jestem zadowolona z efektów.

świetne szkolenie, również je robiłam ;) pracuję również na produktach Magnitica, które są świetne

Odnośnik do komentarza

Byłam kiedyś na szkoleniu z przedłużania rzęs, ale to zdecydowanie nie jest dla mnie, nie sprawdzam się w tym i taka praca nie sprawia mi przyjemności, dlatego ja od tego tematu odchodzę, ale oczywiście z robienia sobie rzęs nie zrezygnowałam. Będę zmieniała teraz gabinet i znalazłam w Warszawie https://www.royalbeautyclinic.pl/oferta/kosmetologia- - upiekszajaca/przedluzanie-rzes/ Stylizacją rzęs zajmują się na naprawdę wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza

Ja przed wakacjami byłam na kursie stylizacji rzęs u Pani Kamili z Sekretu Urody.
Kurs był krótki ale za to atrakcyjny cenowo i jak się okazało bardzo intensywny.
Ja już po miesiącu ćwiczenia zaczęłam przyjmować koleżanki, które cały czas wracają i co jakiś czas przyprowadzają kolejne:)
Tak więc jak najbardziej polecam -> www.sekret-urody.eu:)

Odnośnik do komentarza

ja jestem po szkoleniu z przedłużania i zagęszczania rzęs metodą rzęsa do rzęsy 1:1. Robiłam je w Perfect Glamour u Marzeny Kotowskiej :) osoby z branży pewnie znają panią Marzenkę ;) Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie od początku do końca. Organizacja super: teoria, ćwiczenia. No wszystkiego mogłam się dowiedzieć :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.02.2020 o 20:02, zuza napisał:

Trochę drogie są takie szkolenia ;(

Zależy jakie jednak nie kierowałabym się tutaj jedynie ceną szkolenia, ale głównie tym kto prowadzi takie szkolenie. Powinna być to osoba doświadczona, ktora pracuje w zawodzie oraz tym samym przekaże nam wiedzę. Bo liczy się wiedza a nie to ile kosztuje szkolenie. Nie ma sensu w koncu robić z naszych klientek królików doświadczalnych dla nas.

Ze swojej strony polecam szkolenia kosmetyczne w Lukomades:

https://lukomades.pl/kurs-stylizacji-i-przedluzania-rzes/

Zaletą miejsca, jest to, ze mozna dostać dofinansowanie na szkolenie z UE w wysokości ponad 80%. 

Odnośnik do komentarza
Gość mikitka
W dniu 5.02.2020 o 20:02, zuza napisał:

Trochę drogie są takie szkolenia ;(

W przypadku szkoleń w tej branży akurat nie cena jest wyznacznikiem. Szkolenia robione przez profesjonalistów - najlepszych szkoleniowców tanie nie będa, bo te osoby swoja wiedze i doświadczenie cenią. Po drugie najlepsze szkolenia sa takie gdzie sa małe grupy , tak sie więcej i porządnie  nauczysz, bo jak jest duża grupa to ani nie przećwiczysz jak trzeba ani szkoleniowiec nie nauczy cie dobrze, bo ma za mało czasu na osobe. Takie szkolenie to inwestycja w przyszłość, pamiętaj, to ci sie kiedys zwróci, nie ma co na poczatku oszczędzać jak chcesz byc najlepsza. Ja przynajmniej tak do tego podeszłam i podchodze.  I dobrze na tym wychodze. Poszłam na szkolenie do jednych z najlepszych, od których certyfikat jest ceniony i znany  w branży bardzo (też przez to że maja też świetne produkty do robienia rzęs wiec wielu je zna)  i do dzis wiem, ze podjęłam dobrą decyzję bo nauczyli mnie wszystkiego bardzo dobrze. Szkolenia w Perfect Eyelash najtańsze nie sa ale w cenie zawsze jest pakiet startowy. A to kosztuje.  Poza tym pół roku po szkoleniu masz jeszcze nauczyciela do pomocy, oczywiście online, ale wspiera i pomaga jak masz jakiś problem , z wszystkim moza te pół roku sie do niego zgłaszać i pomaga. Ja z tego nie raz skorzystałam bo pytań i problemów jak sie zacznie pracować pojawia sie wiele.  W innych firmach nie widziałam takiego wsparcia. Więc warto sie zastanowić kogo i za ile wybrac, ja bym tu na cenę nie patrzyła.

Odnośnik do komentarza

Też jestem zdania, ze nie na cenę się patrzy ale na to na jakich produktach pracują, jakie szkolenia, jakie kursy mają za sobą trenerzy szkolenia. Ze swej strony polecam szkolenia w Perfect Eye Lash , mają 14 centrów szkoleniowych w naszym kraju. Mam już za sobą 2 szkolenia u nich, praca na super produktach, trenerki rewelacja. Do każdego szkolenia sprzedawana sa zestawy do przedłużania rzęs.https://perfecteyelash.pl/

Odnośnik do komentarza

Jeśli któraś z Was - o dziwo - nie słyszała jeszcze o Patrycji Zielińskiej i jej Akademii Szkoleniowej Lashes & Brows w Warszawie, to polecam z czystym sumieniem, jeśli szukacie sprawdzonego szkoleniowca ze stylizacji brwi i rzęs. Sama jestem po jednym szkoleniu, ale wybieram się na kolejne z metody Brow Henna, która jest świetną alternatywą dla makijażu permanentnego. Efekt jest świetny ?

Odnośnik do komentarza

Szczerze polecam pojechać do Gorzowa Wielkopolskiego do Dermina Szkolenia. Dwa ostatnie szkolenia miałam w tym miejscu i jestem zachwycona podejściem, ilością przekazanej wiedzy i tym jak Pani Dagmara stawia na dokładność i staranność. Ma ogromne doświadczenie, na każde pytanie potrafi odpowiedzieć i szkolenia są kompleksowe, bardzo dobrze zaplanowane. Umie przekazywać wiedzę, po godzinie z nią nauczyłam się więcej niż przez cały dzień w innym miejscu. 

Odnośnik do komentarza
Gość daniel36Wilk12

Skończyłem rehabilitację i jestem na etapie poszukiwania pracy. Chciałbym podnieść swoje kwalifikacje, jakie kursy doszkalające w Warszawie, Krakowie polecacie, aby wzmocnić dodatkowo swoją kartę przetargową w negocjacjach z pracodawcami? Znalazłem coś takiego mtg kurs kraków co sądzicie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...