Forum Uroda

dobra książka

~zamężny

~zamężny

Dziewczyny jakie książki czytacie? Szukam dobrej książki dla żony. Może jakaś nowość wydawnicza? Żona czyta bardzo dużo. Dlatego najbezpieczniej kupić książkę która jest nowością na rynku.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~samotniczkaja

~samotniczkaja

Ja ostatnio dostałam bardzo ciekawą książkę. Jest to książka o dziewczynie która popełniła samobójstwo. Przed śmiercią spisała powody dla których to zrobiła. Krok po kroku poznajemy te przyczyny. Ta książka wzrusza, ale i zmusza do myślenia.

~marcelinak

~marcelinak

Ostatnio czytałam książkę "Mężczyzna, który gonił swój cień" Davida Lagercrantza, bardzo fajna pozycja, mogę polecić. Książki kupuję głównie w księgarniach typu rewolucja, to polska firma działająca w UK, fajna opcja dla osób, które na stałe mieszkają na Wyspach.

~meskana

~meskana

Na Livro, w księgarni internetowej, mają teraz Dietę Optymalną w rozszerzonym wydawaniu, zaktualizowaną. Właśnie książkę Kwaśniewskiego, hit ostatnich lat. Jeśli interesuje was ta tematyka, to lepszej pozycji nie znajdziecie, a przynajmniej nam nie udało się jej znaleźć.

~estanska

~estanska

Bardzo mnie wciągnęła "Opowieść podręcznej". Jedna z ciekawszych książek, jakie czytałam. Kobieta trafia do świata ortodoksji i reżimu, gdzie jest nikim. Dalsze losy wydają się być dosyć oczywiste. Mnie to bardzo zainteresowało, a książka kosztuje na Livro ponad 2 dyszki. Polecam, bo naprawdę warto.

~Dagmarapietak

~Dagmarapietak

Wiesz co, ja uważam, że "dobra książka" to pojęcie względne :) Każdy ma inny gust, a większość książek jest po prostu warta przeczytania, nawet jeśli będzie to "zła" książka, to będziemy wiedzieli dlaczego jest ona dla nas "zła", mogę CI polecić stronę http://wlustrze.pl/ksiazki-dla-kobiet-ktore-warto-przeczytac/ na pewno coś sobie wybierzesz

Paula13sz

Paula13sz

A jaki gatunek lubi? Ja mogę polecić wiele książek podróżniczych.

207732 paula13sz Kobieta, 28 lat, Katowice
~petore

~petore

W tym roku zamówiłam na Livro kilkanaście książek. Fajnie się teraz wspomina czasy, kiedy znalezienie danej książki wymagało obejścia kilkunastu księgarń, a i tak nie zawsze udawało się znaleźć to, czego się chciało. Teraz znalezienie książki zajmuje dosłownie chwilę, ale też całkowicie inaczej wygląda nasz sposób życia ;-)

rozrabiara

rozrabiara

Ja polecam wszystkie książki Fleszerowej opisują przede wszystkim czasy II wojny światowej.
A jak żona czyta horoskopy to możesz jej kupić Tekst linka Magiczny kalendarz na 2019 rok. W którym znajdzie nie tylko horoskopy, ale też porady jak dbać o ciało wykorzystując wpływ księzyca na znak zodiaku.

207144 rozrabiara Kobieta, 27 lat, zabrze
~laracroft

~laracroft

Dobrą książkę można znaleźć w dobrej księgarni z dużym zaopatrzeniem. Ja książki kupuję regularnie i jestem stałą klientką księgarni internetowej www.arkady.info. Dużo mądrych i ciekawych książek.

~bulay

~bulay

Sporo jest dzisiaj księgarni. Ja ostatnio trafiłam w internecie na księgarnię https://www.arkady.eu/. Skusiło mnie sporo pozycji w wyprzedaży lub promocji. Skorzystałam i będę tam zamawiać częściej.

~adam289

~adam289

Przeczytałem „Cisza przed burzą” Joanna Stańczyk, pierwszy tom i czekam krótko mówiąc na więcej, bo zamierzam skończyć historię. Bardzo fajnie wątki poprowadzone i na pewno się nie zawiedziesz. Autorka obiecuje, że pracuje nad kolejnymi częściami. Warto wspierać.

~Agnieszka119

~Agnieszka119

Ja również polecam ciszę przed burzą bardzo dobra książka

~Witekkk

~Witekkk

Dowiedziałem się że kontynuacja książki Cisza przed burzą będzie już w marcu już nie mogę się doczekać na tą książkę.