Skocz do zawartości
Forum

Zmarszczka na czole


Gość j...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pomimo wieku, 16 lat, mam na czole zmarszczkę czy coś podobnego, jest od częstego marszczenia czoła, chciałabym się dowiedzieć jak to usunąć, nie chce używać kremu na zmarszczki ponieważ są one dla starszych osób, a nie dla dzieci jak ja, nie chce sobie zaszkodzić. W tej chwili używać w to miejsce kremu, maści z witaminą A, kupiłam to ze względu niewiedzy na temat innych kremów na zmarszczki, a ta maść jest wysoko nawilżająca, tania i można ją dostać w każdej aptece.

Odnośnik do komentarza

Żadne maści, kremy nie zredukują nam zmarszczek. Jesteś jeszcze młoda, więc proponuję serię delikatnych peelingów chemicznych. Jest to zapewne zmarszczka mimiczna, która będzie się utrwalać w czasie. Za jakiś czas warto pomyśleć np o laserowym peelingu, który spłyci zmarszczkę i zmniejszy jej widoczność. Polecam laseroterapię, ponieważ bazujemy wtedy na właściwościach regeneracyjnych naszej skóry. Jeśli wciąż będziesz niezadowolona z efektów, warto wtedy rozważyć botox, ale ze względu na Twój wiek wstrzymałabym się kilka lat z tym ostatnim zabiegiem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...