Skocz do zawartości
Forum

Cellulit wodny u młodej osoby


Gość g...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Zauważyłam ostatnio że na boku moich ud występują zgłebienia ("zapadliny") ponadto skóra jest troche zbyt rozciągnięta - z czego powstały rozstępy. Słyszałam że być może jest to celuit wodny, a rozstepy wiaza sie z okresem dojrzewania...chciałabym odpowiedniej rady od specjalisty, na internecie niestety wiele rzeczy piszą. I prosze o radę w pozbyciu się tego.

Odnośnik do komentarza

Ciężko ustosunkować się do czegoś, czego się nie widzi. Pierwszym krokiem powinna być bezpośrednia konsultacja u specjalisty. W zależności od rodzaju cellulitu istnieje wiele technologii, które mają za zadanie zredukowanie problemu. Z doświadczenia mogę napisać, że u moich pacjentów dobrze sprawdzają się zabiegi z wykorzystaniem fal ultradźwiękowych, akustycznych i radiowych, jednak nigdy nie dobieram zabiegów ,,internetowo" na podstawie samego opisu problemu. Jeżeli chodzi o rozstępy to jak najbardziej mogą mieć związek z okresem dojrzewania, hormonami, rozciągnięciem skóry. Aby zmniejszyć ich widoczność dobrze sprawdza się seria zabiegów laserem frakcyjnym eCO2. Ze względu, że po zabiegu okolicy nie wolno opalać, serię najlepiej rozpocząć jesienią. Jeśli Pani chce, proszę przesłać zdjęcia problematycznych miejsc na maila: mkociatyn@arsestetica.pl Na ich podstawie będę w stanie wstępnie ocenić wielkość problemu i napisać cokolwiek więcej.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...