Forum Uroda

zaskórniki

~malenstwo22

~malenstwo22

Witam, mam 22 lata i od rozpoczęcia okresu dojrzewania borykam się z uporczywym problemem zaskórników. Samego trądziku nigdy nie miałam, tylko w momencie kiedy te zaskórniki zamieniają się w czerwony ropień. Jestem bardzo wyczulona na swój wygląd, więc nie wychodzę z domu bez podkładu na twarzy, aby wszystko pozakrywać. Bez makijażu widoczne są drobne krostki w kolorze skóry, zaskórniki i wspomniane ropnie. Bardzo chciałabym mieć wreszcie delikatną, równą skórę na twarzy, dlatego proszę o pomoc.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

heylena

heylena

całe szczęście że nie miałaś trądziku tak intensywnego jak ja... niestety borykałam się z nim do 35 roku życia. I były to nie tylko zaskórniki, ale ropne bez przerwy dojrzewające krostki ;/ to dosłownie moja trauma. Próbowałam wielu metod tych domowych, no ale ostatecznie stanęło na leczeniu u dermatologa. Z tym że w momencie gdy leki zaczynały działać - organizm w pewnym sensie się do nich przywyczajał i efekt powracał. Ostatecznie w wieku 35 lat deramtolog podsunęła mi temat zabiegu w Klinice Beauty Skin bo mają tak jako jedyni najnowocześniejsze lasery przeznaczone do leczenia trądziku. Dodatkowo laser usuwa tez pozostałości po trądziku, których w moim przypadku nie brakowało ;/ Leczenie jest całkowicie bezbolesne i nieinwazyjne. Ale wiadomo że dla każdego lepsza będzie inna metoda. Ja w każdym razie polecam tę klinikę bo maja najlepszy sprzęt i profesjonalną miłą obsługę

190846 heylena Kobieta, 33 lata, Bydgoszcz
Marta Kociatyn

Marta Kociatyn

Odpowiedź eksperta

Dzień dobry,

Ciężko doradzić coś na odległość, nie widząc problemu. Proszę przesłać zdjęcia problematycznych miejsc na maila: mkociatyn@arsestetica.pl Na ich podstawie będę w stanie wstępnie ocenić problem oraz zaproponować dalsze postępowanie.

Pozdrawiam serdecznie.

140514 marta-kociatyn Kobieta, 29 lat, Wrocław