Skocz do zawartości
Forum

zaskórniki


Gość malenstwo22

Rekomendowane odpowiedzi

Gość malenstwo22

Witam, mam 22 lata i od rozpoczęcia okresu dojrzewania borykam się z uporczywym problemem zaskórników. Samego trądziku nigdy nie miałam, tylko w momencie kiedy te zaskórniki zamieniają się w czerwony ropień. Jestem bardzo wyczulona na swój wygląd, więc nie wychodzę z domu bez podkładu na twarzy, aby wszystko pozakrywać. Bez makijażu widoczne są drobne krostki w kolorze skóry, zaskórniki i wspomniane ropnie. Bardzo chciałabym mieć wreszcie delikatną, równą skórę na twarzy, dlatego proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

całe szczęście że nie miałaś trądziku tak intensywnego jak ja... niestety borykałam się z nim do 35 roku życia. I były to nie tylko zaskórniki, ale ropne bez przerwy dojrzewające krostki ;/ to dosłownie moja trauma. Próbowałam wielu metod tych domowych, no ale ostatecznie stanęło na leczeniu u dermatologa. Z tym że w momencie gdy leki zaczynały działać - organizm w pewnym sensie się do nich przywyczajał i efekt powracał. Ostatecznie w wieku 35 lat deramtolog podsunęła mi temat zabiegu w Klinice Beauty Skin bo mają tak jako jedyni najnowocześniejsze lasery przeznaczone do leczenia trądziku. Dodatkowo laser usuwa tez pozostałości po trądziku, których w moim przypadku nie brakowało ;/ Leczenie jest całkowicie bezbolesne i nieinwazyjne. Ale wiadomo że dla każdego lepsza będzie inna metoda. Ja w każdym razie polecam tę klinikę bo maja najlepszy sprzęt i profesjonalną miłą obsługę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...