Forum Uroda

Co mam zrobić, aby moje włosy szybciej rosły?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

aleksandrace

aleksandrace

Picie naparu z pokrzywy pomaga włosom we wzroście. Mogą również pojawić się zalążki nowych tak zwane baby hair. Korzystne będą też odżywki i wcierki.

194857 aleksandrace Kobieta, 23 lata, Świnoujście
~Kickalicka

~Kickalicka

Podam ci kilka sposobów
1. Masarz skóry głowy
2. Odżywki
3. Olejowanie skóry głowy .( np.olej kokosowy)
4. Myj włosy letnią albo zimną wodą
5 .Jedz zdrowo
6.Używaj wcierek
7.Używaj też płukanki z cytryny .

Lisekk

Lisekk

Z olej na porost włosów moim zdaniem najlepszy jest olej rycynowy ( pamiętaj tylko, żeby smarować tylko przy głowie, bo przy dłuższym stosowaniu może wysuszać).

182421 lisekk Kobieta, 38 lat, białystok
pentox

pentox

Jest taka japońska wcierka, nigdy jej nie miałam, ale dziewczyny na blogach wrzucały zdjęcia, ponoć działa. Nazywa się kaminomoto.

195821 pentox Kobieta, 36 lat, Krk
~DollyLi

~DollyLi

Niby jest dużo preparatów na porost wlosów, ale za bardzo w nie nie wierzę. Odpowiednia dieta - żelazo, białka, witamina 512. Dużo wody. Masaż skóry głowy, to poprawia krążenie i pozwala łatwiej "wnikać" składnikom odżywczym... no i spłukiwać letnią, nie gorącą wodą. Podobno olej rycynowy, czarna rzepa i rzeńszeń są okay i warto brać odżywki i szampony z nimi. Ale tak naprawdę nie da się sprawić, żeby włosy ot tak błyskawicznie urosły, najwyżej trochę przyspieszysz - jak ci bardzo zależy, pomyśl o przedłużaniu, może obejrzeć sobie ofertę np. Cameron Hair (https://cameron-hair.pl/), raz dopinałam sobie włosy od nich.