Forum Uroda

Puszące się włosy

~Elizka321

~Elizka321

Witam!
Mam problem z moimi włosami, strasznie się puszą. Są lekko falowane i to jeszcze pogarsza sytuacje. Jest ich dużo i są gęste i bardzo szybko się przetłuszczają. Mam je ścięte w trójkąt i przedziałek na prawą stronę i tak od kilku lat.. Znudziła mi się już ta fryzura. Bardzo chciałabym coś zmienić. Jakie ścięcia będą odpowiednie? Mam owalną twarz. I jakie maseczki lub odżywki polecacie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~AnnaKry

~AnnaKry

Ja niedawno skorzystałam z usługi Salonu Expert, Smartbond właśnie w celu wzmocnienia i wygładzenia włosów. Jestem bardzo zadowolona. Myślę że warto oddać się w ręce ekspertom, przecież włosy to nasza wizytówka.

~Karina3222

~Karina3222

Polecam stosowanie kosmetyków naturalnych do mycia i pielęgnacji włosów (np. G-Synergie) oraz 1-2 razy w tygodniu zabieg olejowania kosmyków. Efekty zobaczysz mniej więcej po 204 tygodniach regularnego stosowania.

~Do przedmówczyni

~Do przedmówczyni

Piszesz o tym szamponie z imbirem lekarskim i keratyną?

~Domcia990

~Domcia990

ja też mam mega puszące się włosy i stosuje na nie różne oleje, ale najbardziej zadowolona jestem z oleju z nasion konopi, bo bardzo fajnie nawilża i tak je ujarzmia. spróbuj może akurat dla Ciebie też będzie odpowiedni. ja kupuję przez internet na nasionamari.

~Leonka

~Leonka

a probowalas jakiich kosmetykow z seboradinu? Ja akurat mialam wypadajace wlosy i bardzo te kosmetyki mi pomogly. Moze maja cos przeciw puszeniu się?