Skocz do zawartości
Forum

Łysienie typu męskiego u kobiet / mikropigmentacja


Rekomendowane odpowiedzi

Sadze, ze wiele pan, zwlaszcza w powazniejszych wieku, ma problem z lysieniem, nie tylko typu meskiego. Dotyczy i mnie. Szukalam oczywiscie pomocy u endokrynologow, trychologow, jednak terapie nie dzialaja. Zaczelam wiec myslec o przeszczepie. I na tym etapie dotarla do mnie informacja, ze mozna z tematem rozprawic sie mniej bolesnie i mniej ryzykownie. Chodzi o mikropigmentacje skory glowy, taki rodzaj makijazu permanentnego, ktory udaje miszki wlosowe i lysiny w ogole nie widac. We wspanialy efekt nie chcialo mi sie wierzyc, dopoki tego nie zrobilam na wlasnej glowie. Jestem w szoku, efekt jest wspanialy i dlatego sie tu nim dziele - nie uprawiam zadnej reklamy. Zabiegi mialam robione w firmie Micromania na Lechickiej w Warszawie. To wlasnie od wlascicielki dowiedzialam sie o tej metodzie, poznalysmy sie na Facebooku z zupenie innych powodow. Kobiety zazwyczaj nie wiedza o tej metodzie, a szkoda! Lysa pala dla kobiety to dramat, kobieta nie moze sie po prostu ogolic na lyso i miec to gdzies, jak facet. Lysina pozbawia kobiete kobiecosci i tyle.

Odnośnik do komentarza
Gość Mikropigmentacja

Potwierdzam. Ja akurat wykonuje te zabiegi i widzę jak duży jest to problem. Włosy są bardzo ważne dla naszego wygladu, zarówno u kobiet i mężczyzn. Mikropigmentacja naprawdę pomaga ukryć ten problem. Prowadzę blog na ten temat, bo chce żeby ludzie wiedzieli ze jest takie rozwiązanie i na co mogą liczyć.
Mikropigmentacjastasiowska.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...