Skocz do zawartości
Forum

Nie chcę mieć już cieniowanych włosów


Gość Weronika69

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Weronika69

3 lata temu bardzo mocno wycieniowałam włosy u fryzjera na Emo bo miałam wtedy 13 lat i taką głupią fazę, niestety ten błąd ciągnie się za mną do dzisiaj! Pamiętam tamten dzień gdy to zrobiłam, oczywiście w pierwszy dzień byłam zachwycona, ale na drugi już płakałam i chciałam to cofnąć. Nie wiem jak mam zejść z tego cholerstwa, dzisiaj mama obcięła mi trochę włosów by je wyrównać bo powiedziałam jej że chce zejść z tego cieniowania, ale zdałam sobie właśnie sprawę że nigdy już z niego nie zejdę. Tak bardzo chciałabym znowu mieć proste włosy... Zanim nie strzeliło mi do głowy by robić się wtedy na Emo miałam piękne, grube, proste włosy, a teraz? Teraz jak je trochę obcięłam wyglądają ładnie, ale nie wiem co będzie potem, mam nadzieję że będzie dobrze. Przez te 3 lata już sporo mi te włosy odrosły i na szczęście nie są już tak postrzępione jak były, ale uwierzcie mi że to cieniowanie to najgorsza decyzja jaką mogłam wtedy podjąć która będzie się za mną ciągła już do końca życia. No cholera no... :/ Nie wiem co mam zrobić, chce mieć znowu piękne proste włosy... Jeszcze mam takie pytanie: czy cieniowane włosy odrastają na grubość? To dla mnie ważne. Może mnie ktoś pocieszy? :(
Naprawdę jestem załamana :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...