Skocz do zawartości
Forum

Co jeść aby nawilżać skórę twarzy?


Gość d...l

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest dobry pomysł. Można pić ok 1,5 - 2 l wody mineralnej muszynianka , piwniczanka , kryniczanka , nisko nasyconej C02 . Olej lniany budwigowy kupiony w aptece / termin przydatności do spożycia , ok 4 m-ce , przechowywać w lodówce/ kilka łyżek dziennie nawilża skórę od wewnątrz. No i oczywiście warzywa, owoce. Na zewnątrz dobrze stosować maseczki ze spiruliny tej w proszku. Śmierdzi , ale dobrze działa.

Odnośnik do komentarza
Gość veronica88

picie wody, ale około 2l jak bardziej tak :) do tego poszukaj też jakiejś suplementacji w aptece. No i pamiętaj też o odpowiednim nawilżeniu z zewnątrz czyli.. kosmetyki ;) ja się polubiłam z hydrożelem matującym eveline bo mam cerę mieszaną (strefa T cera tłusta, a policzki suche). Znalezienie odpowiedniego kremu który by i nawilżał i ładnie matowił nie było łatwe ale udało się ;) teraz moja skórą jest odpowiednio nawilżona, nie mam efektu ściągnięcia twarzy a przy tym nie świecę się jak choinka :)

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim woda! Tylko odpowiednio nawadniając organizm, możecie liczyć na zdrowy wygląd cery. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byscie dobrze zastanowili się nad tym, jaką dokładnie wodę spożywacie. Teraz fajnie sprawdzić się może zwykła, filtrowana woda z kranu. Korzystając z takich filtrów jak  https://allegro.pl/produkt/filtr-brita-maxtra-plus-6-sztuk-7a25f1f4-3607-48ad-9caa-8031fcf42374 będziecie w stanie odpowiednio zadbać o Wasz organizm. Warto o tym pamiętać, bo w tak prosty sposób można zmienić naprawdę dużo w wyglądzie Waszej cery. 

Odnośnik do komentarza

Witaj. Tak, myślę, że picie wody to podstawa nawilżenia. Moja kosmetyczka mi to ciągle powtarza. U niej  w gabinecie widziałam nawet takie fajne urządzenie filtrujące wodę. Nie musisz nosić ze sobą plastiku. Znalazlam link do nich: https://waterpointsystem.pl/ . Pilam ta wode i naprawde smaczna. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...