Forum Uroda

Przedłużanie włosów

~Karolina05

~Karolina05

Cześć,
co myślicie o przedłużaniu włosów? Chcę skorzystać z usług Great Lengths. Czytałam już ich bloga - mają tam sporo ciekawych artykułów dotyczących pielęgnacji włosów.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Asia340

~Asia340

Hej,
korzystałam z ich usług i bardzo polecam! Przedłużałam włosy przed ślubem i wyszło świetnie, przede wszystkim pełen profesjonalizm, a to cenię (jeśli o urodę chodzi) najbardziej!

~klaudyna13

~klaudyna13

Tez przedluzalam wlosy przed slubem, ale w Hair Atelier&Spa, u Piotra Sierpińskiego i polecam. Salon ma bardzo dobrą renomę, wystarczy zerknąc na ich instagram, duzo zadowolonych klientek, w tym rowniez ja :) pani fryzjerka bardzo mila, starannie doczepiala pasma (20cm), wiec wlasciwie po godzince calosc byla zrobiona. Rezultat niesamowity, przede wszystkim doczepione pasma ladnie wtapiają sie w moje naturalne wlosy, zero roznicy :)

alicjazbr

alicjazbr

przedłużenia włosów potrafi dać bardzo piękne efekty :) nie znam tej marki, o której piszesz. za to polecam sprawdzić hairtalk - zarówno jeśli chodzi o przedłużanie, jak i pielęgnację już po :)

202574 alicjazbr Kobieta, 27 lat, Katowice
~Tylka1245

~Tylka1245

Ja byłam w Great Lengths i bardzo sobie chwalę, nie tylko ich usługi, ale i produkty - seria biokosmetyków wymiata! <3