Skocz do zawartości
Forum

łupież pstry Jak najszybciej wyleczyć


Gość linnette

Rekomendowane odpowiedzi

Gość linnette

Mam mase plamek na ciele. Na początku byłam pewna, ze jest to po solarium jednak jak plamki nie znikały, a wręcz pojawily się nowe to wybrałam sie do lekarza i stwierdzono tam, ze mam łupież pstry. Mam przypisane fluconazole i smaruję się clotrimazolum. Początkowo myślałam, ze naprawde mi to pomoże ponieważ objawy zaczynały się zmniejszać jednak teraz jest tak samo pomimo regularnego stosowania:( Czy jest coś co może pomóc?

Odnośnik do komentarza
Gość ana4444

Leki to nie wszystko. Warto jest wprowadzić kilka profilaktycznych zachowań, które w przypadkku łupieżu pstrego mają bardzo duże znaczenie. Piszę tutaj o regularnej zmianie pościeli, rezygnacji z pachnących żeli pod prysznic ( drażnią skorę). No i warto jest wprowadzić kosmetyki dedykowane do leczenia łupieżu pstrego. Na przykład dobry skład ma seria pityver - aktualnie z tego co czytałam mają największe stężenie substancji przeciwgrzybiczych.

Odnośnik do komentarza
Gość ana4444

A szkoda. Zabrałas się za to z nieodpowiedniej strony ponieważ kosmetyków, które wymieniłaś nie poleca się do leczenia łupieżu pstrego. Lekarze odradzają z racji tego,ze łupież pstry to dość poważniejsza dolegliwość i substancje zawarte w wymienionych przez Ciebie szamponach po prostu nie zadziałają (nizoral jest jeszcze ok ale ziaja?patrzylaś sie na skład ich kosmetyków?). Poza tym jednorazowe umycie saszetką nizoralu nie załatwi sprawy. Polecam sprawić sobie pityver. Sa to kosmetyki do leczenia łupieżu pstrego. Najlepiej jest stosować je seriąCzyli emulsja do ciała, szampon i wcierka do głowy.

Odnośnik do komentarza
Gość ana4444

Oczywiście. Lepsza baza emulgująca, zupełnie inne substancje przeciwgrzybicze. Lekarz wiedział co mówi. I piszę to z własnego doświadczenia ponieważ również leczyłam łupież pstry oraz przeszłam przez okrs próbowania róznych rzeczy, różnych kosmetyków I dopiero konkretnie te do łupieżu pstrego pomogły,

Odnośnik do komentarza
Gość Ulka567

Nizoral jest do niczego. Już dawno z niego zrezygnowałam, bo łupież i tak wracał po jakimś czasie. Zmieniłam szampon na Pityver i do tego emulsja, bo trzeba stosowac na całe ciało, nie tylko na miejsca gdzie ma się plamy i o wiele szybciej się wyleczyłem a do tego jeszcze łupież nie wraca już od roku :D

Odnośnik do komentarza

W lipcu kupilem dwa zestawy Pityver - szampon emulsja i wcierka x2 kazdy. Po trzech miesiacach uzywania regularnie, codziennie przez 3 tygodnie i potem co drugi dzien az do teraz nie uzyskalem zadnych efektow. Borykam sie z lupiezem pstrym od ponad 1.5 roku, Szukalem pomocy i innych mozliwosci na to zeby zalagodzic czy tez chociaz wspomoc leczenie.
Zaczalem od zwyklego Nizoral od lekarza przez dobre kilka miesiecy (3 butelki), nic nie pomoglo
Potem siegnalem po SelSun rowniez 3 butelki i efektow nie bylo.
Potem zaczalem szukac innych mozliwych srodkow na Tinea Versicolor czy tez Lupiez Pstry poniewaz zaczalem zauwazac ze odzialywuje na mnie w formie depresji i wycofania z zycia publicznego jak wyjscia na zwykle rodzinne imprezy etc przez biale plamy ktore z kropek zamienily sie w rozlane plamy biale gdzie przy mojej szyji zrobili doslownie golf postrzepiony przy gornej czesci klatki piersiowej, dlonie mam biale, ale palce nadal brazowe, podobnie jest z przedramionami gdzie posiadam rowniez kropki i wieksze plamy plus reszta ciala jak brzuch plecy i nawet juz nogi.
Siegnalem po Pityver ktory okazuje sie byc BUBLEM i udowodnilo mi to fakt ze ludzie z jednym komentarzem na forach dyskusyjnych piszacych o BOSKIM wrecz dzialaniu tego zestawu sa jedynie botami lub odplatnymi ludzmi do szerzenia PR firmy.
Pityver nie dziala jak powininen i jest tylko maszynka do robienia pieniedzy na zdesperowanych ludziach ktorzy sa w tzw kropce.
Obsluga klienta jest niedoinformowana, bardzo NIEprofesjonalna. Nie byli w stanie mi odpowiedziec na pytania nawet ile siarczku jest zawarte w szamponie lub jakie ogolnie powinny byc widoczne efekty dzialania calego zestawu po ponad 3 miesiecznym uzytkowaniu.
Opakowanie emulsji jest bardzo zle zaprojektowane, bardzo gladka powierzchnia powoduje ze sie buteleczka wyslizguje z reki a o pompce nie wspomne bo raz dziala a raz nie lub co 2-3 wcisniecia gdzie sama pompka jak masz sliskie rece powoduje trudnosci w jej uzytkowaniu ale to tylko najmniejszy problem bo nie po to kupujemy Pityver.
Za cene ponad 400zl efekty powinny byc bardziej widoczne i zabierajace mniej czasu pomijajac tez fakt ze stosujac wszystko to plus pranie rzeczy i poscieli prasowanie i w ogole wszystko razem nie przynioslo efektow. Ogolnie ODRADZAM PITYVER szczegolnie za taka cene gdzie poprostu wydajecie duzo pieniedzy na cos co nie dziala. Mozliwe ze moja choroba byla bardziej zaawansowana aale wydawalo by sie ze efekty powinny jakies byc biorac pod uwage ze ludzie pisza ze po nawet tygodniu ich plamy zaczely znikac a moje po 14 tygodniach zaczely stawac sie wieksze i bardziej widoczne. Wiec cos musi byc nie tak.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...