Skocz do zawartości
Forum

Co zastosować na wypadające włosy?


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam wizytę u trychologa. Jeśli już będzie wiadomo, gdzie leży przyczyna, warto także zajrzeć na stronę Meditravel.pl na której można znaleźć informacje o przeszczepie włosów. Zabieg można wykonać w każdym wieku, nawet jeden z młodych pacjentów prowadzi vloga na YouTube i relacjonuje efekty zabiegu. Polecam.

Odnośnik do komentarza

Polecam wizytę u trychologa. Jeśli już będzie wiadomo, gdzie leży przyczyna, warto także zajrzeć na stronę Meditravel.pl na której można znaleźć informacje o przeszczepie włosów. Zabieg można wykonać w każdym wieku, nawet jeden z młodych pacjentów prowadzi vloga na YouTube i relacjonuje efekty zabiegu. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Gość medycyna

Zapraszam do dołączenia do grupy w której możemy wymieniać się swoimi doświadczeniami oraz problemami estetycznymi. Grupa została stworzona w celu wzajemnego wsparcia oraz pomocy w dziedzinie medycyny estetycznej, problemów z włosami, łysieniem i nie tylko. Jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany to serdecznie zapraszam ? link do grupy:

https://www.facebook.com/groups/194559278436794/ ?

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny a czy nie dobrze jest zastanowić się nad tym co moze być powodem wypadania włosów? A dopiero potem wprowadzać jakies suplementy i kosmetyki? Bo włosy wypadają z wielu problemów

niedobor witamin i mikroelementów  w diecie - w tym przypadku duże znaczenie da na pewno wsparcie witaminami (dobrze jest kupic sobie jakiś kompleksowy środek witaminowy)

stres

nieodpowiednia pielęgnacja

Bywa jednak, ze wypadanie włosów jest spowodowane zmianami hormonalnymi. Jesli jest to ten powód, to żadne kosmetyki nie pomoga ale pomoże terapia u lekarza dermatologa: https://www.merzspezial.pl/blog/wypadajace-wlosy-kiedy-nalezy-zglosic-sie-do-lekarza/ Polecam poczytać sobie o tym tutaj. 

Odnośnik do komentarza

Łapcie - sprzet-fryzjerski.pl/blog/dlaczego-wlosy-wypadaja-10-najczestszych-przyczyn.html Kwestia użycia odpowiednich kosmetyków i wtedy powinniście osiągnąć oczekiwane sukcesy, ale nie spodziewajcie się, że lepiej będzie z dnia na dzień. Stopniowo poprawa będzie na pewno zauważalna, ale nie natychmiast. 

Odnośnik do komentarza

Przy problemach z wypadaniem włosów warto się skonsultować może z Hair Center, gdzie możesz liczyć na profesjonalną pomoc Pana Kieracha (www.drkierach.pl). Specjalista, który typowo zajmuje się właśnie tym problemem. Profesjonalna konsultacja, dobranie leczenia i co najważniejsze szukanie przyczyn wypadania włosów. Więc to taki klucz do sukcesu, żeby ten problem pokonać, a nie stosować kolejne super szampony.

Odnośnik do komentarza

Przy problemach z wypadaniem włosów warto się skonsultować może z Hair Center, gdzie możesz liczyć na profesjonalną pomoc Pana Kieracha (www.drkierach.pl). Specjalista, który typowo zajmuje się właśnie tym problemem. Profesjonalna konsultacja, dobranie leczenia i co najważniejsze szukanie przyczyn wypadania włosów. Więc to taki klucz do sukcesu, żeby ten problem pokonać, a nie stosować kolejne super szampony.

Odnośnik do komentarza

W zeszłym roku stosowałam taki specyfik o skomplikowanej nazwie Kérastase Specifique Stimuliste. Pomaga stymulować naturalny wzrost włókna włosowegoKupiłam z bólem serca, w akcie rozpaczy, bo cena wysoka a moje włosy strasznie zmarniały. Ale warto było i nie żałuję. Buteleczka spokojnie wystarcza na miesiąc. W przypadku moich zniszczonych włosów dał namacalne efekty. Odnośnie cen warto sprawdzić online sklepy. Notino mi pokazało dobre ceny za ten produkt.

Odnośnik do komentarza

Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że niestety, ale na dłuższą metę żadne domowe sposoby nie przynosiły pożądanych rezultatów. W końcu uznałam, że trzeba podjąć bardziej radykalne kroki i zdecydowałam się mezoterapię mikroigłową u p. Anny Bachledy-Curuś w SCM estetic. Efekty po kilku seriach są mocno zauważalne. Moje włosy są zdrowsze, a w dodatku jest ich zdecydowanie więcej. Teraz próbuję nakłonić męża, żeby też się zdecydował, bo słyszałam, że ta metoda jest też dobra w przypadku męskiego łysienia.

Odnośnik do komentarza

Tak, to prawda, ja również byłem na mezoterapii igłowej w SCM estetic i efekty są świetne, ale wiadomo, zabieg trzeba kilka razy powtórzyć. Uważam jednak, że warto w to zainwestować, jeśli u kogoś występują podobne problemy. U mnie wystarczyła seria czterech powtórzeń. Szczerze polecam :)!

Odnośnik do komentarza

Olej HASNA  - odżywka ratonek dla wypadających włosów - mnie o pomogło pozbyć się problemu. Stosuje od 4 miesięcy, efekty niesamowite. Włosy odżyły, zgęstniały - takie mam wrażenie , tam gdzie wydawało mi się ze mam już lekkie prześwity widze wloski , do tego są błyszczące i nie rozdwajają mi ise końce. Wypadac oczywiscie przestały. Nic inego teraz nie stosuje, zadnych innych odżywek , a tylko ten olej 2 razy w tygodniu

Odnośnik do komentarza

To nigdy nie jest przyjemna rzecz. Sama w poprzednim roku zmagałam się z nadmiernie wypadającymi włosami i wiem, jak bardzo może być to stresujące. Pomógł mi dopiero szampon wzmacniający na bazie Chininy i witamin z grupy B od Klorane. Dzięki zawartym w składzie wyciągom pobudza porost włosów i wzmacnia je, dzięki czemu szybko widać efekty jego stosowania. Ja zawsze lubię poznać więcej informacji na temat danego kosmetyku, dlatego też mogę Wam polecić, byście zajrzały do https://www.klorane.com/pl-pl/wlosy/chinina-gama/szampon i same się przekonały co do tego, jak dobry jest to produkt.  
 

Odnośnik do komentarza

Patrzcie - pro-sprzet.pl/blog/wypadanie-wlosow-po-ciazy-jak-rozwiazac-ten-uciazliwy-problem.html

Po ciąży to niestety normalne, ale nie każda tak ma. Ja długo walczyłam i poradziłam sobie, ale np. przy pierwszej ciąży tego nie miałam. Tak więc - nie ma reguły. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...