Forum Uroda

Co zastosować na wypadające włosy?

~k...l

~k...l

Mam 17 lat i strasznie wypadają mi włosy, są dosłownie wszędzie!;( Wystarczy że przejadę ręką po włosach i już zbieram je ze sobą.. Nie mam już ponad połowy swojej początkowej objętości kucyka, nie wiem co robić. Próbowałam już chyba wszystkiego, różnego rodzaju wcierki, sok z brzozy, witaminy, piłam skrzyp i pokrzywę i dalej nic. Mama oczywiście myśli że przesadzam i że to normalne, ale niedługo dojdzie do tego że będę miała trzy włosy na krzyż. Proszę o jakieś porady:( co mogę kupić i pomoże?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

laurette

laurette

Pomysl czy to nie jest przez jakis niedobór w organizmie. Wlosy wypadaja,zwlaszcza długie ale nie az tak.

--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

96807 laurette Kobieta, 23 lata, Kraków
~ksenia0077

~ksenia0077

Biorę suplementy i pije pokrzywe, skrzyp, myślę że to jednak nie to:/

~ggabrielan

~ggabrielan

A jak u ciebie z dietą? Wypadanie włosów to najczęściej wina złego odżywiania i różnych niedoborów. Warto też zbadać się pod kątem hormonalnym.

~Mili5

~Mili5

Doskonały jest olej z czarnuszki, na początek przez około 4 tyg , duża łyżkę od zupy 2 razy dziennie przez 2 tyg, potem 1 łyżka dziennie. Pijemy olej cały czas, kończy sie, kupujemy następny, 3 razy w tyg. Nanieść na skore głowy olej, delikatnie wmasować, zakręcić ręcznikiem, po 30 min do 50 min umyć, nie używać żadnych chemicznych odzywek.
Kuracja musi pomoc, mojemy mężowi, który miał spora łysinę zaczęły odrastać włosy, jestem pod wrażeniem

~Kropka1515

~Kropka1515

Całe szczęście, z wypadającymi włosami można sobie poradzić. Przede wszystkim warto iść do lekarza i sprawdzić, czy nie jest to na podłożu zdrowotnym.

mKot90

mKot90

Dokładnie, najlepiej najpierw idź do lekarza. No i warto wspomagać się naturalnymi sposobami. Ja lubię testować różne domowe sposoby na włosy, robię różne maski, wcierki itp. Mega polecam właśnie wcierkę z kozieradki, przybyło mi po niej dużo baby hair :) Może i u ciebie zadziała.

185108 mkot90 Kobieta, 27 lat, Kraków