Skocz do zawartości
Forum

Wybielanie zębów - co wybrać ?


Gość and9000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, sprawa wygląda tak, że mam żółtawe zęby, co może nie podobać się płci przeciwnej.

Więc zastanawiam się nad wybielaniem, myślę nad 2 opcjami, albo w gabinecie wybielającym

lub domowe wybielanie, takie jak i-bright.eu

Ma ktoś z was doświadczenie z wybielaniem?

Odnośnik do komentarza

Jeśli liczysz na znaczna poprawę, to pozostaje jedynie wybielanie profesjonalne w gabinecie. Domowe metody są skuteczne, jednak nie przynoszą tak spektakularnych rezultatów. Wizyta jest jednorazowa i trwa około 1,5h. Tyle trwało, podczas mojego zabiegu w gabinecie orto.info.pl
Postanowiłem wybielić sobie zęby przed tak ważnym dniem, jakim jest ślub. Jestem wprost zachwycony wynikami, czego dowodem są nasze zdjęcia ślubne, na których ciągle się uśmiecham pełnym i jasnym uzębieniem.

Odnośnik do komentarza

Obecnie jest dużo różnych preparatów na rynku i to skutecznych. Jak chciałam swój uśmiech poprawić, w sensie wybielić to stwierdziłam, że najpierw spróbuję sama przy pomocy jakiegoś odpowiedniego preparatu czy pasty. A jak nie będzie efektu to będę się zastanawiać. Na wapteka.pl przejrzałam ofertę i wybrałam system Biała Perła z płynem do płukania ust. Stosuje się go przez 5 dni, jest tam pasta specjalna, nakładki, trzeba postępować według instrukcji. Muszę przyznać, że efektem jestem miło zaskoczona.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...