Forum Uroda

Jak pozbyć się wągrów?

~p...l

~p...l

Witam mam 21 lat i w okolicy ust i nosa pojawiają mi się krosty.wagary Moja twarz jest mieszana .Co najlepiej użyć aby mieć ładna jednolita twarz ?I pozbyć się krost i zaczerwienien

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Marta Kociatyn

Marta Kociatyn

Odpowiedź eksperta

W przypadku zaskórników zamkniętych jak i aktywnych zmian skórnych polecam antybakteryjny, wyciszający zabieg laserowy peeling węglowy. http://www.arsestetica.pl/zabiegi/technologie/zabiegi-laserowe/laserowy-peeling-weglowy/

Jeżeli chodzi o zczerwienienie twarzy warto udać się na konsultację do specjalisty aby na żywo ocenił Pani problem. Rumień, rozszerzone naczynka na twarzy można zamknąć laserem (np Gemini). Bardzo ważną kwestią jest również odpowiednia pielęgnacja domowa, dostosowana do rodzaju cery.

Pozdrawiam

140514 marta-kociatyn Kobieta, 28 lat, Wrocław
~Kaśka1238

~Kaśka1238

A słyszałaś o maseczkach azjatyckich? Ostatnio kupiłam i się zakochałam :) Fajnie działają! Jedynym minusem ze skora sie łuszczy po zabiegu. Poradziłam sobie z tym zwyklym serum z witaminą C- w moim przypadku tym i teraz jest juz super :P

Marta Kociatyn

Marta Kociatyn

Odpowiedź eksperta

~Kaśka1238
A słyszałaś o maseczkach azjatyckich? Ostatnio kupiłam i się zakochałam :) Fajnie działają! Jedynym minusem ze skora sie łuszczy po zabiegu. Poradziłam sobie z tym zwyklym serum z witaminą C- w moim przypadku tym i teraz jest juz super :P

Taaaak, maseczki azjatyckie cieszą się ostatnio dużą popularnością :) Jeszcze nie przetestowałam, natomiast z pewnością polecam serum z witaminą C- jest super! Używam 20% z firmy Obagi, przyjemna konsystencja, piękny zapach i efekty widoczne już po kilku tygodniach od stosowania :) Twarz wygładzona, nawilżona, rozświetlona. Uwielbiam ten produkt :)

Pozdrawiam

Marta Kociatyn

Marta Kociatyn

Odpowiedź eksperta

~Kaśka1238

A Ty serum z jakiej firmy używasz?
I jaką dokładnie maseczkę azjatycką stosowałaś?

laurette

laurette

Ja kiedyś ma problem wągrów zdecydowałam sie na oczyszczanie twarzy. To taki zabieg dosc długi 3 godzinny polegajacy na usunięciu wągrów,stosowaniu wielu maseczek,regeneracji skory twarzy roznymi specyfikami. Po zabiegu sie wyglada strasznie ale są efekty trzeba jednak go powtarzac a cena nie jest mala.

--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

96807 laurette Kobieta, 23 lata, Kraków
~Eleonora Dusko

~Eleonora Dusko

U mnie bardzo często pojawiają się wągry na nosie i strasznie to wygląda, próbuję się obecnie dokształcić na temat wągrów aby wygrać z nimi walkę... Na pewno warto wiedzieć jak powstają wągry na nosie, wiedząc to, będziecie w stanie zapobiegać temu procesowi i skutecznie je niwelować!

rokka2

rokka2

Ja mam ten sam problem... mam cerę mieszaną, wrażliwą. Trądziku nigdy nie miałam, natomiast borykam się z wągrami na nosie, na zabiegi u kosmetyczki mnie nie stać, dlatego staram się stosować jakieś tańsze, nawet domowe sposoby. Przeczytałam, że maseczka z węgla aktywnego jest pomocna, zastosowałam ją rozgniotłam 3 tabletki i dodałam trochę jogurtu, efekt był zadowalający. Chociaż po jednym zastosowaniu nie spodziewam się cudów:) Spróbuj! :) Ja będę starać się nakładać ją dwa lub raz w tygodniu i zobaczę jakie będą efekty po dłuższym jej stosowaniu:) Następnym razem dodam żelatynę.

190460 rokka2 Kobieta, 32 lata, Nowy Targ