Skocz do zawartości
Forum

Jakie kosmetyki...?


stapka18

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Delircia

Uzywałam podkładów mineralnych jednak nie za bardzo przypadły mi do gustu. Głównie przez to, że bardzo trudno jest dobrać odpowiedni odcień dla swojej skóry. Miałam z tym niemały problem....

Jesli chodzi o kosmetyki pielęgnacyjne to lubię serię Eva Dermo:
https://www.pollenaewa.com.pl/nasze-marki/eva-dermo/

Polskie kosmetyki o dobrym składzize. Podoba mi się to,że są hipoalergiczne.Co liczy się dla mnie bo mam skórę delikatną.

Odnośnik do komentarza

~onkaY
Ze wszystkich kosmetyków najlepsza jest lewatywa.

Nie wiem, czy Ty piszesz serio czy nie, ale raczej średni pomysł xD. Ja ostatnio kupiłam bazę pod makijaż taką różową od Bielendy, chyba Make up Academie, bardzo dobrze rozświetla i ujednolica cerę

Odnośnik do komentarza

Podkłady mineralne są ok,tylko polecam zamówić sobie na początku wiele próbek bo moze być problem w tym przypadku z dopasowaniem odcienia do naszej skóry. O wiele trudniej jest dopasować odcień niż w przypadku podkładów płynnych.

Jeśli chodzi o korektory to polecam dwie firmy:
Maybelline
Golden Rose
Maja dobre działanie maskujące i jednoczesnie nie podkreślają zmarszczek. Aktualnie kilka promocji ma ten sklep"
https://darmarsklep.pl/korektory

Odnośnik do komentarza
Gość kasiabasiaola11

Kosmetyki mineralne spisują się świetnie gdy cera jest podrażniona lub po zabiegach. Ja jestem w trakcie kuracji trądzikowej i moja cera jest w bardzo złej kondycji dlatego w tym okresie świetnie sprawdza się podkład z eshopannabelle. Przy odpowiedniej aplikacji utrzymuje się cały dzień i dodatkowo nie zapycha/

Odnośnik do komentarza

Hildegard Braukmann.
Zadbajcie o podstawowa pielęgnację i systematyczność.
Będzie dużo lepiej. Od razu nie uzyskacie cudów, ale stopniowo wejdziecie na fajny poziom.
Ja np. poprawiłam sobie stan cery wyłącznie dzięki pomocy kosmetyków.

Odnośnik do komentarza
Gość Somelina

Polecam:
Podkłady mineralne pure colors - wiele odcieni, które można dobrze dopasować do skóry ( nie zapychają i co najważniejsze nie podkreślają suchych skórek)
Mają wiele kolorów tak wiec można odcień taki dopasować idealnie do swojej skóry, chociaż na początku może być to prolematyczne bo trudniej jest dopasować podkład mineralny od pokładu w płynie. Jednak warto jest prosić o próbki.

Sama zamawiałam tutaj:
https://ikor.pl/14-pure-colors

Ich dostępność to w zasadzie jedyna wada, ale naprawdę warto!

Odnośnik do komentarza

Od zawsze miałam problem z moją cerą. Raz za tłusta i ze skłonnością do trądziku potem po ciąży bardzo sucha. Większość podkładów drogeryjnych mnie zapychało albo się ważyło.. Teraz stosuję podkład mineralny z eshopannabelle i muszę przyznać, że na razie spisuje się świetnie. Ładnie wygląda na skórze i dodaje blasku.

Odnośnik do komentarza
Gość Sroczulka

Jestem fanką kosmetyków rozświetlających, ponieważ skóra wygląda po nich bardzo świeżo i młodo. Zdecydowaną perełką od niedawna w mojej kosmetyczce stała się mgiełka 3 w 1 Magic Water Bielendy. Pięknie rozświetla, pielęgnuje skórę a przy tym zwiększa trwałość makijażu. Często psikam ją także w ciągu dnia, dla odświeżenia i wzmocnienia efektu Glow <3

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, a znacie kosmetyki Mary Kay? Ja mam tusz do rzęs tej firmy i sprawdził się u mnie bosko. Nie podrażnia oczu, a różnie to u mnie bywa. Tylko w okolicy mam problem z kupieniem ich kosmetyków i tak przyszło mi do głowy, czy nie zostać by konsultantką. Myślicie, że to się opłaca?

Odnośnik do komentarza
Gość malazosia1

Bardzo lubię kosmetyki mineralne. Świetnie się u mnie sprawdzają przy mojej trądzikowej cerze zwłaszcza w okresie letnim. Od dłuższego czasu używam podkładu matującego z eshopannabelle. Bardzo ładnie matuje, a krycie można stopniować. Dodatkowo nie zapycha :)

Odnośnik do komentarza
Gość sabinkarolka1

Jeśli chodzi o kosmetyki mineralne to zdecydowaniem moim faworytem jest puder matujący z eshopannabelle. Jest lekki i przyjemny dla skóry. Nie zapycha i co najważniejsze matuje na długo.

Odnośnik do komentarza
Gość KasiaG77

Polecam aplikacje na telefon Skanerka. Dzięki niej sprawdzam skład kosmetyków i ich analizę . Często tworzę swoje listy zakupów i sprawdzam w jakim sklepie jest dostępny produkt i jaka jest jego cena. Jest na prawdę rewelacyjna!

Odnośnik do komentarza
Gość Limonka30

Mam dużo kosmetyków z Mary Kay, bo moja siostra jest Konsultantką i dla niej to praca na cały etat. Jeżeli w Twojej okolicy jest problem z kupieniem, to jest to naprawdę fajny pomysł, bo szybko sobie znajdziesz stałe grono klientek, a wiadomo, że im więcej ich będzie, tym lepsze będziesz miała zarobki. Moim zdaniem warto spróbować. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...