Forum Uroda

Jakie kosmetyki...?

stapka18

stapka18

Szukam kosmetyków mineralnych, których mogę używać po zabiegu medycyny estetycznej (mezoterapia). Może ktoś zna takie?

182779 stapka18 Kobieta, 27 lat, Warszawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~haia

~haia

Możesz zapytać lekarza, powinien polecić jakieś kosmetyki. Moja mama zawsze tak robi. Chyba, ze chcesz już przyjść z tym do gabinetu i np. przypudrować się przed wyjściem to możesz zadzwonić do lekarza wcześniej.

~elzbieta33

~elzbieta33 wpis edytowany

Moja kosmetyczka ma u siebie takie kosmetyki, daje mi próbkę, którą używam po zabiegu bezpośrednio. Później już w domu używam podkładu proto-col. Przydaje się na kilka tygodni nawet po zabiegu.

~elżbieta33

~elżbieta33 wpis edytowany

Kupuję go na stronie. Opakowanie wystarcza mi na naprawdę długo, około roku.

Zaczerwienienia w ogóle pod nim nie widać. Jak nałożysz dwie warstwy to będziesz mieć mocne krycie, ale to w sumie zależy też od efektu zabiegu, więc musisz to dopasować do siebie. Mam nadzieję, że się sprawdzi!

stapka18

stapka18 wpis edytowany

Ucięło niestety gdzie kupujesz ten podkład, ale to sobie może w google znajdę, dzięki wielkie jednak za podpowiedź :) Jeśli ktoś jeszcze będzie mógł coś poradzić to piszcie :)

~elżbieta33

~elżbieta33

Coś mnie ciągle wywala z tego forum. Tak tak, możesz szukać w google, znajdziesz go na pewno. Sklep ma taka samą nazwę.

~julia1992

~julia1992

Dziewczyny, a czy to kosmetyk, który nie zatyka porów? Wszystkie podkłady, które stosowałam okropnie zanieczyszczają mi cerę. Nie po to chodzę do kosmetyczki raz w miesiącu :(

~kamilia222

~kamilia222

~julia1992
Dziewczyny, a czy to kosmetyk, który nie zatyka porów? Wszystkie podkłady, które stosowałam okropnie zanieczyszczają mi cerę. Nie po to chodzę do kosmetyczki raz w miesiącu :(

Hej! A próbowałaś kosmetyków mineralnych? One lepiej "dogadują się" z cerą niż takie chemiczne:)

~izolda0

~izolda0

Też mam ten podkład z Proto-col, nadaje się świetnie do zanieczyszczonej i wrażliwej cery. Nie zapycha porów, a przynajmniej u mnie i u mojej mamy tego nie robi. Używamy go już 2 lata.

~kasia800

~kasia800

Też jestem ciekawa czy najjaśniejszy odcień jest bardzo jasny :)

~joanna00233

~joanna00233

Podkład mineralny dostosuje ci się do koloru skóry. Najjaśniejszy powinien być dobry. Ale może niech wypowiedzą się dziewczyny, które używają tego podkładu ;)

stapka18

stapka18

Dzisiaj przyszedł mi właśnie ten puder! Nałożyłam go pędzlem i ładnie wtopił się w skórę rzeczywiście. Po kilu minutach wygląda idealnie, ale na początku myślałam, że najjaśniejszy jest dla mnie za ciemny :P

~rysia1990

~rysia1990

moja pani dermatolog też mi mówiła, żeby używać podkładu mineralnego zamiast chemicznego

~izka1992

~izka1992

Mało jest w Polsce mądrych lekarzy i kosmetyczek, którzy poleca naprawdę dobre kosmetyki. Mi jeszcze nikt nie polecał minerałów, sama zaczęłam je stosować kiedy tylko zauważyłam, że z moją cerą dzieją się złe rzeczy. Zmiana wyszła mi na dobre i sama praktycznie się wyleczyłam, bez pomocy dermatologa

~arnikapola

~arnikapola

te kosmetyki o których piszecie można stosować na co dzień?

~elżbieta33

~elżbieta33

Pewnie że tak. Można po zabiegu tylko, a można już używac go jak zwykłego podkładu, ja tak robię.