Skocz do zawartości
Forum

Jakie kosmetyki...?


stapka18

Rekomendowane odpowiedzi

Gość elżbieta33

Kupuję go na stronie. Opakowanie wystarcza mi na naprawdę długo, około roku.

Zaczerwienienia w ogóle pod nim nie widać. Jak nałożysz dwie warstwy to będziesz mieć mocne krycie, ale to w sumie zależy też od efektu zabiegu, więc musisz to dopasować do siebie. Mam nadzieję, że się sprawdzi!

Odnośnik do komentarza
Gość kamilia222

~julia1992
Dziewczyny, a czy to kosmetyk, który nie zatyka porów? Wszystkie podkłady, które stosowałam okropnie zanieczyszczają mi cerę. Nie po to chodzę do kosmetyczki raz w miesiącu :(

Hej! A próbowałaś kosmetyków mineralnych? One lepiej "dogadują się" z cerą niż takie chemiczne:)

Odnośnik do komentarza

Mało jest w Polsce mądrych lekarzy i kosmetyczek, którzy poleca naprawdę dobre kosmetyki. Mi jeszcze nikt nie polecał minerałów, sama zaczęłam je stosować kiedy tylko zauważyłam, że z moją cerą dzieją się złe rzeczy. Zmiana wyszła mi na dobre i sama praktycznie się wyleczyłam, bez pomocy dermatologa

Odnośnik do komentarza

Po w sumie już prawie dwóch tygodniach testów stwierdzam, że to mój ulubiony podkład do tej pory. Na lato będzie idealny, bo się nie ściera, nie spływa, nic z tych rzeczy. Mam tylko pytanie - nakładacie pod niego krem? Mam lekko przesuszone policzki i pod zwykły podkład dawałam krem, a tutaj nie wiem :/

Odnośnik do komentarza
Gość P. Kwiatkowski

Stepka, polecam Collagen płynny. Może nie jest to kosmetyk w tradycyjnym tego słowa znaczeniu, tzn nie jest to puder czy też krem. Jest formie płynnej, który ma charakter gastryczno - kosmetyczny. Można go pić i stosować jako maseczkę na twarz. Poprawia cerę i paznokcie. Jest w 100 % naturalny. Służy do regeneracji na wysokim poziomie ale na poziomie komórkowym co przekłada się na wizualną jakość naszej skóry czy łamliwość paznokci. Dobrze stosować po wszelkiego rodzaju zabiegach, przebarwieniach cery, w celu tonowania i minimalizacji łuszczycy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...