Forum Uroda

Jak usunąć rozstępy na udach i piersiach?

~k...l

~k...l

Dzień dobry, mam 22 lata, ważę ok 53 kg przy wzroście 170cm. Przez rok brałam tabletki hormonalne,odstawiłam je w styczniu. Ostatnio zauważyłam na pośladkach cellulit, zaczęłam zdrowo jeść i ćwiczyć ok 40 minut dziennie. Trwa to drugi tydzień, schudłam może pół kilograma. Wczoraj zauważyłam rozstępy? Mam problem ze zdefiniowaniem tego, bo kształtem to może i przypomina (wklęsłe linie, na jednym pośladku pełno kresek, na drugim od biodra długie smugi), ale ma kolor ciała. Co z tym zrobić?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

oleńska

oleńska

Moim zdaniem warto byłoby zwrócić się z tym do dobrej kosmetolog. Jak możesz to wstąp do Good Time Day Spa
(goodtimedayspa.eu) tam pracują na prawdę przemiłe panie z dużymi kwalifikacjami na pewno ci coś zalecą. Nie wiem czy nie zaproponują Storz Medical zabieg, który jest najnowszą technologią do usuwania cellulitu, jest rewelacyjny jeżeli chodzi o skuteczność. Ale to już dowiesz się na miejscu. W każdym bądź razie nie zwlekaj z tym, lepiej zawczasu się za to zabrać.

124034 olenska Kobieta, 28 lat, Oświęcim
Dagmara.B

Dagmara.B

Hej obejrzyj sobie to nagranie - wiele wartościowych informacji i ciekawostek na temat tego co warto dodatkowo jeść i stosować na skórę ciała żeby była ona gładka i jędrna :)

image

--

Tekst linka

185300 dagmara-b Kobieta, 33 lata, Kraków
Marta Kociatyn

Marta Kociatyn

Odpowiedź eksperta

W celu redukcji cellulitu polecam zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej. W linku podane są rekomendowane zabiegi:
http://www.arsestetica.pl/zabiegi/twoj-problem/cialo/cellulit/

Jeżeli chodzi o rozstępy to im są one świeższe, tym większe szanse na lepszy efekt zabiegów. Ja stosuję laser frakcyjny eCO2, co prawda metoda dość inwazyjna, ale efekty naprawdę świetne. Zazwyczaj potrzebna jest seria zabiegów, powtarzanych co ok 6 tygodni. Rozstępy zostają wyraźne spłycone, dzięki czemu są praktycznie niewidoczne (w przypadku rozstępów świeżych).

Pozdrawiam :)

140514 marta-kociatyn Kobieta, 28 lat, Wrocław