Skocz do zawartości
Forum

Jak usunąć rozstępy na udach i piersiach?


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, mam 22 lata, ważę ok 53 kg przy wzroście 170cm. Przez rok brałam tabletki hormonalne,odstawiłam je w styczniu. Ostatnio zauważyłam na pośladkach cellulit, zaczęłam zdrowo jeść i ćwiczyć ok 40 minut dziennie. Trwa to drugi tydzień, schudłam może pół kilograma. Wczoraj zauważyłam rozstępy? Mam problem ze zdefiniowaniem tego, bo kształtem to może i przypomina (wklęsłe linie, na jednym pośladku pełno kresek, na drugim od biodra długie smugi), ale ma kolor ciała. Co z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem warto byłoby zwrócić się z tym do dobrej kosmetolog. Jak możesz to wstąp do Good Time Day Spa
(goodtimedayspa.eu) tam pracują na prawdę przemiłe panie z dużymi kwalifikacjami na pewno ci coś zalecą. Nie wiem czy nie zaproponują Storz Medical zabieg, który jest najnowszą technologią do usuwania cellulitu, jest rewelacyjny jeżeli chodzi o skuteczność. Ale to już dowiesz się na miejscu. W każdym bądź razie nie zwlekaj z tym, lepiej zawczasu się za to zabrać.

Odnośnik do komentarza

W celu redukcji cellulitu polecam zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej. W linku podane są rekomendowane zabiegi:
http://www.arsestetica.pl/zabiegi/twoj-problem/cialo/cellulit/

Jeżeli chodzi o rozstępy to im są one świeższe, tym większe szanse na lepszy efekt zabiegów. Ja stosuję laser frakcyjny eCO2, co prawda metoda dość inwazyjna, ale efekty naprawdę świetne. Zazwyczaj potrzebna jest seria zabiegów, powtarzanych co ok 6 tygodni. Rozstępy zostają wyraźne spłycone, dzięki czemu są praktycznie niewidoczne (w przypadku rozstępów świeżych).

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...