Skocz do zawartości
Forum

Wysypka uczulenie?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam moja żona od dłuższego czasu boryka się z problemem uczulenia jeśli tak to można nazwać na twarzy choć bardziej to przypomina jakieś malutkie plamki albo krosteczki tylko nie są ode wyczuwalne i buzia nie swędzi itp, ma to już od około 4 miesięcy dodaje zdjęcie.

2 problem u mnie od jakiegoś czasu wyskakują mi na twarzy i głowie bąble przypominają one ukąszenie komara, pojawiają się tak 2,3,4 na twarzy na okres do 5 min i zaraz znikają i tak się dzieje codziennie albo co 2-3 dzień mam tak od 4 miesięcy choć ostatnio troszkę rzadziej się pojawiają, 2 problem od 3 dni mam za uszami dziwne swędzące bąble w których jest woda również dołączam zdjęcie z góry dziękuje za odp

monthly_2017_03/wysypka-uczulenie_4625.jpg

monthly_2017_03/wysypka-uczulenie_4626.jpg

monthly_2017_03/wysypka-uczulenie_4627.jpg

Odnośnik do komentarza

Czy to, aby na pewno jakieś uczulenie? Pojawiały się takie objawy wcześniej, czy tylko teraz, tak nagle? Obawiam się, że może to wszystko wywoływać pasożyt na Twojej skórze nużeniec. Wiem, o czym mówię, bo przez to przechodziłem. Pomogły mi lekarstwa i maści ze strony nuzeniec.com.pl. Zrób badania jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza

~maciek748
Czy to, aby na pewno jakieś uczulenie? Pojawiały się takie objawy wcześniej, czy tylko teraz, tak nagle? Obawiam się, że może to wszystko wywoływać pasożyt na Twojej skórze nużeniec. Wiem, o czym mówię, bo przez to przechodziłem. Pomogły mi lekarstwa i maści ze strony nuzeniec.com.pl. Zrób badania jak najszybciej.

Szkoda gadać z tym nużeńcem... Jest to pasożyt, który potrafi uprzykrzyć życie i przez niego odczuwa się dyskomfort, dlatego warto jak najszybciej pójść do lekarza i warto, jak najszybciej się tego pozbyć. Polecam w tym celu właśnie podaną wyżej stronę Centrum Walki z Nużeńcem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...