Forum Uroda

Wysypka uczulenie?

Pula_Adam

Pula_Adam

Witam moja żona od dłuższego czasu boryka się z problemem uczulenia jeśli tak to można nazwać na twarzy choć bardziej to przypomina jakieś malutkie plamki albo krosteczki tylko nie są ode wyczuwalne i buzia nie swędzi itp, ma to już od około 4 miesięcy dodaje zdjęcie.

2 problem u mnie od jakiegoś czasu wyskakują mi na twarzy i głowie bąble przypominają one ukąszenie komara, pojawiają się tak 2,3,4 na twarzy na okres do 5 min i zaraz znikają i tak się dzieje codziennie albo co 2-3 dzień mam tak od 4 miesięcy choć ostatnio troszkę rzadziej się pojawiają, 2 problem od 3 dni mam za uszami dziwne swędzące bąble w których jest woda również dołączam zdjęcie z góry dziękuje za odp

• wysypka-uczulenie_4625.jpg
  • wysypka-uczulenie_4626.jpg
  • wysypka-uczulenie_4627.jpg
188650 pula-adam Kobieta, 30 lat, Gronau

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~reniaxxx

~reniaxxx

może warto by było spróbować wziąć coś na alergię?? Bez recepty możesz kupić hitaxe fast, sama jej używam i szybko działa, lepiej mi się sprawdza niż wapno i staram się mieć w apteczce na wszelki wypadek

~maciek748

~maciek748

Czy to, aby na pewno jakieś uczulenie? Pojawiały się takie objawy wcześniej, czy tylko teraz, tak nagle? Obawiam się, że może to wszystko wywoływać pasożyt na Twojej skórze nużeniec. Wiem, o czym mówię, bo przez to przechodziłem. Pomogły mi lekarstwa i maści ze strony nuzeniec.com.pl. Zrób badania jak najszybciej.