Skocz do zawartości
Forum

stosowanie minoxidilu 5


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewne pytanie, a mianowicie stosowanie minoxidilu. Od jakiegoś czasu zauważyłem, że robią mi się zakola, nie są one jeszcze na pół głowy, ale powiększają się nieznacznie. Z racji, że mam dopiero 20 lat, jakoś nie uśmiecha mi się wyłisieć, zwłaszcza, że mój kształt twarzy nie pasuje do obcięcia na "zero". Zapisałem się do dermatologa, który zalecił mi stosowanie Alopexy 5. Zaczynam stosować go już 6 miesiąc, przez pierwsze 2 włosy leciały mi z głowy jak szalone, teraz nie wypada ich aż tak sporo. Od jakiegoś czasu, zauważyłem lekką poprawę, na jednej ze stron głowy, pojawił mi się lekki "meszek", jest większy niż z drugiej strony głowy. Przejeżdżając ręką wyczuwam pełno włosów, jednak są one cienkie i jasne. Moje pytanie brzmi, czy to co właśnie uzyskalem to maksymalny efekt, czy z czasem te jasne włosy nabiorą pigmentu i będą takie jak reszta? czy będą widoczne dla oka, bo jak się przyglądne w lustrze, to trochę ich widzę, ale to jest niewiele. Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...