Skocz do zawartości
Forum

W jaki sposób usunąć cellulit?


Gość d...m

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem osobą chorą na zaburzenia odżywiania (trzy lata temu anorkesja prawie mnie zabiła). Niby uzyskałam zdrową i normalną wagę,jednak chciałabym wrócić do sylwetki, jaką miałam tuż przed chorobą. Staram się jeść normalnie, aby nie powróciła ortoreksja.Od niedawna ćwiczę (20 minut dziennie,jak na chwilę obecną 2 razy w tygodniu,typu przysiady,wykroki),ale nie widać efektów. Na pośladkach oraz udach dokucza mi także "cellulit" i obwisła skóra. Co na to zaradzić?

Odnośnik do komentarza

1)maska z Tołpy ,ta borowinowa koszt 42 owijasz sie folia na 45 min potem zmywasz,jak wczesniej zrobisz peeling a po zmyciu maski posmarujesz balsamem tez z tolpy-i tak co 3 dni przez min 2 tyg to efekty na bank beda
2)żel dove na cellulit koszt 26 zl jak dla mnie przy regularnym stosowaniu i basenie codziennym byl nieziemski
3)w galerii centrum i douglasie sprzedaa takie maseczki jednorazowe ,firmy nie pamietam ale wiem ze jest jedna algowa na ialo ,koszt 9 zl ,rozgrzewa naklada sie na 15 minut cialo jej po niej nieziemsko jedrne ale jak zostawisz maske na wiecej niz 15 min to bedziesz sie czula jak pieczen na roznie

wszystko powyzej przetestowalam na ce;lulicie na udach i posladkach w dosyc zaawanswanym stadium,skora wygladala duzo lepiej po 2 tyg ,ale nigd mi nie starczylo cierpliwosci by kuracje wytrzy,mac dluzej wiec pewnoie po miesiacu czy 2 mozna by liczyc na cos naprawde fajnego a nie tylko ujedrnienie o ogolna poprawe skory o 35%

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry,

Po pierwsze- cellulit jest problemem na poziomie tkanki podskórnej więc w jaki sposób kremy, żele balsamy, które działają na poziomie naskórka miałyby nam pomóc? Rozumiem, że każdy producent chce sprzedać za wszelką cenę swój produkt, natomiast my jako konsumenci musimy a przynajmniej powinniśmy mieć świadomość co kupujemy i czy faktycznie coś ma szanse pomóc czy nie. Po pierwsze jeżeli problem dotyczy zaburzenia odżywiania to przede wszystkim dietetyk, który ustali odpowiednią dla Ciebie dietę. Działamy kompleksowo- a więc aktywność fizyczna. Byłoby super aby chociaż przez pewien okres czasu ktoś pokazać Ci co, w jakich seriach i jak często powinnaś wykonywać. Kolejny element to zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej. Pamiętaj, że one wspomagają walkę z cellulitem, natomiast nie bazujemy tylko na zabiegach. Istnieje dużo technologii, która usuwa pomarańczową skórkę- fale ultradźwiękowe, akustyczne, radiowe, podczerwień itp Zabieg powinien zostać dobrany do rodzaju cellulitu i danego pacjenta, a więc konieczna jest bezposrednia konsultacja ze specjalistą. W mojej pracy dużym powodzeniem cieszą się dwa zabiegi, które modelują sylwetkę i redukują tkankę tłuszczową- Maximus oraz Liposhock. Większość zabiegów nieinwazyjnych wykonuje się w serii (ilość uzależniona jest od ,,wielkości" problemu). Z domowych sposób, które mogą poprawić kondycję skóry to bańka chińska (chociaż tutaj bym się spierała czy samodzielnie powinno się ją wykonywać w domu, ponieważ zła technika zabiegowa może zaszkodzić), stosowanie naprzemiennie zimnego i ciepłego strumienia wody- poprawia krążenie, a do tego masowanie specjalnie do tego przeznaczoną rękawicą). Balsamy, kremy itp nawilżą skórę, być może bardziej ją wygładzą, natomiast nie oszukujmy się- w żaden sposób nie wpłyną na redukcje cellulitu. I na koniec- pozytywne nastawienie :) Wiem, że u większości z nas ciężko jest z systematycznością i wytrwałością ale tylko w taki sposób, działając kompleksowo jesteśmy w stanie osiągnąć swój cel.

Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Mi pomogło picie dużych ilości wody oraz regularny sport. Trzeba ruszyć tyłek a nie liczyć na to,że cellulit sam zniknie ;) Nie ma tak łatwo ;)
Z kosmetykow polecam serum Vialise. Moim zdaniem najlepsze. Oczywiscie jako wspomaganie aktywności fizycznej ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...