Skocz do zawartości
Forum

Laser frakcyjny


Gość Adam235235

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim kremów z filtrem SPF50 należy używać kiedy wychodzisz na zewnątrz, nawet w momencie, w którym nie widać słońca. Pamiętaj, że taki krem należy aplikować na skórę co 2 godziny, dodatkowo warto zabezpieczyć się z czapkę z daszkiem. Jeżeli zależy Ci na kremie o lekkiej konsystencji, matowym mogę polecić SunsiMed z firmy Avene (wyrób medyczny) oraz Sunshield z Obagi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość pacjentka1980

laser frakcyjny dla mnie BOMBA! Magiczne działanie tego laseru ukazała mi Pani Beata Dethloff. To już 3 tydzień od ostatniego ( 5 zabiegu ) za pomocą niego i jestem wręcz w niebie jak patrzę na dzieło tej maszyny! Blizny były, blizn nie ma! A to wszystko zasługa lasera i wiedzy Pani Dethloff. Na nowo zaczełam wierzyć w medycyny estetyczną a już myśłałam, ze nic mi nie pomoże :-)

Odnośnik do komentarza

pacjentka1980, powiesz coś więcej? co to był za obszar? coś jeszcze powinnam wiedzieć? Właśnie poważnie myśle, aby pójść do Dr Dethloff moje przyjaciółki ją bardzo cenią, a ja już mam dosyć tych blizn na twarzy... pozdrawiam i licze na szybką odpowiedż

Odnośnik do komentarza
Gość pacjentka1981

Hej Anetkaaa, klinika Dethloff bardzo dobry wybór - ba najlpeszy bez 2 zdań. Robiłam zabieg na twarzy, na blizny potrądzikowych, miałam ich masę i jeszcze więcej, u mnie wymagało to 5 zabiegów. Wszystko znikneło, mam teraz piękną, gładką twarz. Zabieg wykonany jest w znieczuleniu więc jest bardzo komfortowy. Gnaj do kliniki Dethloff czym prędzej! Każda z nas zasługuje być piękna!

Odnośnik do komentarza

Ja też z czystym sumieniem mogę polecić Dr Beatę Dethloff jak i usługi świadczone przez jej klinikę. Max profeska, wszystko robia by dogodzić pacjentowi ;))))! Laser frakcyjny, bardzo dobry wybór, ja na nim byłam, aby pozbyć się roztsępów. Po 3 zabiegach przyszedł oczekiwany efekt i jestem już prawie wolna od rozstępów, jeszcze jeden i mówie im PAPA! Spróbuj i sama się przekonaj!

Odnośnik do komentarza

nie bedę orginalna jak powiem, że dr. Beata Dethloff to klasa sama w sobie. Ale co ja poradzę, że tak jest? Z kliniką Dethloff mam do czynnienia już od wielu lat! Moich ostatnim wyborem był palomar 1540 – laser frakcyjny - póki co 1 zabieg i jeszcze jeden przede mną, ale efekty już są widoczne gołym okiem, moje blizny potrądzikowe już lekko zanikły i co ważne dla mnie są o wiele mniej widoczne, nienawidziłam ich, a Pani Beatka wszczepiła we mnie nową nadzieje!!!!1

Odnośnik do komentarza
Gość Rinka1903

Byłam, bardzo pomaga na zmarszczki. Fajna metoda. w mojej sprawdzonej klinice – Kaczyńscy Clinic w Warszawie – poddałam się temu zabiegowi dwa miesiące temu. Polecam. Dostałam szczegółową informację, sporo czasu poświęcono na konsultacje, wszystko szczerze i uczciwie opowiedziane. Bardzo to sobie cenię.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...