Skocz do zawartości
Forum

Jak radzić sobie ze zniszczonymi włosami


Gość j...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dać sobie spokój na jakiś czas z agresywnymi zabiegami typu rozjaśnianie. Wzmacnia włosy herbata z pokrzywy, regeneruje oraz odżywia skórę głowy szampon Dermaplus z ekstraktem z goji. Do tego jedwab do włosów i olejek arganowy.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli stan włosów jest spowodowany czynnikami chemicznymi , to wizyta u lekarza nic nie da. Spróbuj wcierać we włosy , nie skórę głowy olej kokosowy nierafinowany. Kupisz go w drogerii z produktami naturalnymi. Najlepiej pozostawić olej na włosach przez kilka godzin , a potem umyć włosy. Niestety kuracja będzie trochę trwała . Zobacz na wizaż wątek włosy.

Odnośnik do komentarza
Gość grassszzzka

Ja w ciąży miałam super włosy, po ciąży, jak hormony dochodziły do normy to trochę mi wypadały, ale to normalne. Potem wyrastało mi dużo takich baby hair, które odstawały na całej głowie, więc je traktowałam prostownicą i to dopiero włosy niszczyło :/ Na szczęście dostałam od meża fajną prostownicę babyliss na urodziny z sensorem, który dopasowuje temperaturę do włosów tak, zeby ich nie zniszczyć. Może mu nawet szepnęłam słówko wcześnie, że taką bym chciała ;) No i na szczęście udało mi się te włosy doprowadzić do porządku

Odnośnik do komentarza

mialam sporo lat brzydkie wlosy w sensie zniszczone prostowalam je nie farbowalam dopiero pozniej zaczelam. w koncu wzielam sie za siebie poczytalam o wlosomanii przestalam praktycznie prostowac wlosy zmienilam szczotki poczytalam o typach wlosow co zaczelam to porzadne olejowanie mycie delikatnymi szamponami i oczyszczanie nczasami mocniejszymi. maski odzywki dopasowane do wlosow czytalam recenzje. farbowalam wlosy i farbuje i nie wplynelo to ich stan gdyz ja nie rozjasniam ich tylko robie ciemne i robie to rzadko. w koncu mialam ladne wlosy jakis czas. niestety przyszedl czas odstawienia pigulek hormonalnych (bralam je jakis czas) i w dodatku zaniechalam te zabiegi na wlosach ze wzgledu na brak czasu i ogolnie sobie odpuscilam bo jak wlosy byly ladne to mozna rzadziej olejowac itp. po rzuceniu tabletek wlosy zaczely bardzo leciec porobily mi sie zakola kucyk jest cieniutki czy farbuje czy nie to hormony. wyc mi sie chce w dodatku wlosy zaczely odrastac i zrobilo mi sie to o czym pisala tu osoba po porodzie - zaczely mi odrastac takie krotkie wlosy ktore zaczely tworzyc aureole... wracam do pielegnacji i wygladam makabrycznie wlosy z cera tez walcze chodze do ginekologa do endokrynologa koszmar

Odnośnik do komentarza

A próbowałyście może oleju arganowego ecobotox? Wcześniejsze odżywki, które stosowałam przy nim mogą się schować. Korzyści daje dużo: wzmacnia, odżywia, nawilża włosy, nawet cebulki wzmacnia. A przy tym to kosmetyk naturalny.

Odnośnik do komentarza
Gość Spalona wygładzona

Pantene do zniszczonych szampon 3w1. Nie kupuj jakiś kreastasow ani innego dziadostwo w cenach 3-cyfrowych. Szampon Pantene 3w1 do zniszczonych + odżywka z tej linii są więcej warte niż 1000 zł wydane na regeneracje i cuda na patyku od fryzjera. Poważnie 

Odnośnik do komentarza

Akurat  Pantene ma SLSy wysoko w składzie, więc ja bym się z nim wstrzymała. Zacznij najlepiej od wizyty w salonie fryzjerskim. Jak jesteś z Lublina i okolic, to polecam swojego, w salonie urody Studio Anna Łączewska (Pearls of Beauty), są rzetelni, maja korzystne ceny i kompetentnych fryzjerów. Tam możesz iść na zabieg na zniszczone włosy, on działa super. Ja u nich byłam własnie na takim i bardzo mi pomógł, na moje spalone rozjaśnianiem włosy, polecam. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...