Skocz do zawartości
Forum

gdzie kupię lakiery hybrydowe taniej


Gość cytrynaa

Rekomendowane odpowiedzi

Tez mam wrazliwe paznokcie, nie kazdy lakier mi odpowiada. Niedawno przerzucilam sie na hybrydy z eveline i polecam. Są raczej taniej, dostepne w kazdym rosmanie/hebe,a przede wszystkim trwale. Nie mam tez problemow z uczuleniem, wiec sklad jest naprawde przyjemny dla pazurkow ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Sylwina34

Sama przetestowałam wiele firm lakierów hybrydowych I te za 30 zł i te za 10 zł... Jednak w moim przypadku te naprawdę tanie lakiery się nie sprawdziły. Nie dość ze był problem z kryciem to tak naprawdę nie wiecie czy lakiery nie będą powodowały uczulenia.
Najlepiej sprawdziły się u mnie lakiery od Nox nails: https://nox-nails.pl
Dobrze kryją
Dobrze się poziomują
Jak również nie ma problemów z marszczeniem się ( czarny bardzo dobrze się utwardza)

Tak poza tym polecam ich bazę budującą. Można nadbudować nią nawet paznokcie rosnące do góry.

Odnośnik do komentarza

a wiesz juz jaka chcesz marke? pamietaj ze nie zawsze cena idzie za jakoscia i odwrotnie. jesli chodzi o mnie to ja pracuje na lakierach od makear, co prawda nie prowadze salonu tylko sama sobie robie i kolezankom ale nigdy zadna nie miala uczulenia.

Odnośnik do komentarza
Gość Magdaww

Korzystamy z kosmetyków Claresa od paru miesięcy jeśli chodzi o artykuły do manicure i wszystko jest w porządku. Wysoka jakość, przystępne warunki cenowe, klienci sobie chwalą i to rzeczywiście widać po sprzedaży że produkty od nich są wybierane wyjątkowo często.

Odnośnik do komentarza

No nie wiem czy jest sens szukania miejsca, gdzie kupisz lakiery najtaniej. W przypadku lakierów hybrydowych znaczenie ma nie tylko cena ale to jakiej są jakości. Nie polecam kupowania na pewno lakierów z chińskiej dystrybucji, dobrze jest kupować lakiery z europejskiej - dzięki temu bedziecie wiedzieli, ze takie lakiery przeszły odpowiednie testy oraz nie będą alergizowały. A niestety alergie bywają nie takie rzadkie.

LIczy sie krycie. Wolę nieco więcej zapłacić za lakier, ktory kryje po jednej czy po dwóch warstwach niż bawić się w malowanie paznokci lakierem, który kiepsko kryje i po 5 warstwach.

Świetne lakiery ma moim zdaniem Provocater https://provocater.pl/pl/p/069-Baby-Blue-lakier-hybrydowy-Provocater-7ml/111 Na lato pięknie prezentuje się taki błekit. 

Odnośnik do komentarza
Gość Lotika87

 

Faktycznie jeśli chodzi o ofertę Nails Company (www.nailscompany.eu) to my prowadzimy ze wspólniczką salon kosmetyczny i właśnie ich lakiery i odżywki wprowadziliśmy. Bardzo dobrze się sprawdzają, klientki wychodzą zadowolone i wracają na kolejne wizyty więc to chyba najlepszy znak tego, że te lakiery faktycznie dobrze się sprawdzają i można po nie sięgnąć.  

Odnośnik do komentarza

Przetestowałam wiele lakierów, nawet przez jakiś czas zamawiałam je przez aliexpress, ostatnio jednak nie zamawiam bo uznałam, ze takie lakiery nie są przebadane oraz nie są dopuszczone na polski rynek tak więc w sumie nie mozna byc pewnym ich jakości.
Polubiłam w sumie najbardziej lakiery Reformy
świetne krycie lakierów
gęstsza konsystencja tak wiec nic sie nie rozlewa
jasne kolory kryją idealnie w dwóch warstwach (nawet te jaśniutkie pastelki)
no i cena, mają wiele dobrych promocji, polecam zaglądac na ich stronę www bo wybrane lakiery są w dużych zniżkach. Świetna jest ich nowa jesienna kolekcja:

https://reforma-polska.com/sklep/nowosci

gel-polish-emotional-10ml.webp

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...