Forum Uroda

gdzie kupię lakiery hybrydowe taniej

~cytrynaa

~cytrynaa

Hejka, mozecie mi podesłać linki do sklepów, w których mozna kupić tanio lakiery hybrydowe? Dotychczas miałam lakiery pewnej marki, ale oprócz tego, że wydawałam na nie całkiem dużo kasy, to jeszcze jakieś dziwne uczulenie mi się zrobiło. Teraz szukam nowych lakierów- i chciałabym, żeby były jednak tańsze, no i o sprawdzonym niepodrażniającym składzie. Z gory dzieki za waszą pomoc!

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~majula09

~majula09

ceny niektorych lakierów to czasem rzeczywiscie są z kosmosu. a jak jeszcze podrażniają to już w ogóle tragedia- tez mam wrażliwe paznokcie i musze na to uwazac

mysia0054

mysia0054

Jeśli masz na myśli lakiery marki na S, to słyszałam, że mogą uczulać jak ktoś nie utwardzi dobrze hybrydy, bo wiadomo, czasami lampa dobrze nie utwardzi itd. Ja je akurat stosuję i sobie chwalę, fajne i podobne cenowo są lakiery Neo Nail, zwłaszcza kolekcja galaktyczna

--

Norethisterone dla kobiet, więcej na ten temat u mnie w profilu.

186419 mysia0054 Kobieta, 25 lat, szczecin
martynaly1991

martynaly1991

Nie wiem co dla Ciebie oznacza tani .. :D Ale ja wybieram lakiery z firmy Semilac , uważam ,że drogie nie są bo 30zł za sztukę . I są sprawdzone jak dla mnie bomba , nie mam z nimi żadnych problemów .

--

Metformina cena jest niezmienna tylko na stronie tej apteki, więcej opinii na ten temat można sprawdzić u mnie na blogu.

185543 martynaly1991 Kobieta, 26 lat, Stargard
~ankasa

~ankasa

ja kupuję przez stronkę sklep.mollonpro.com ich lakiery są świetne, używam ich już długo i żadnych uczuleń nie zaobserwowałam a jestem alergikiem i na dużą część kosmetyków mam uczulenie, kolorki mają świetne, ostatnio ekspreymentuję z pyłkiem mirror glow

aga_a

aga_a

Teraz jest tyle marek na rynku, że na pewno trafi się jakiś lakier. Dobrze jest szukać po hurtowniach. Ja osobiście kupuję lakiery neonail, claresa (często mają super promocje i można kupić lakiery za 17 zł). Wiem też, że cosmetics zone ma tanie lakiery (18 zł), ale czytałam że słabo napigmentowane. A lakier hybrydowy do 30 zł wcale nie jest drogi. Drogi jest lakier za 70 zł, bo w tej cenie to kosmetyczka robi cały manicure..nie opłacałoby mi się w tej cenie kupować lakierów.
Również jestem po uczuleniu, ale sytuacja się już nie powtórzyła, ja też jestem już bardziej świadoma. Ostatnio eksperymentuję z lakierami z aliexpress:)

183070 aga-a Kobieta, 27 lat, Śląsk