Skocz do zawartości
Forum

Jak poprawić wygląd brwi i podnieść?


Gość CzaCzaCza

Rekomendowane odpowiedzi

Gość CzaCzaCza

Krótkie pytanie. O brwi. Tak delikatnie kilka włosków, które są ,,na skraju'' blisko nosa jak postawić trochę do góry, podnieść. Czy w ogóle da radę to zrobić? Bez kosmetyczek bo jestem facetem i w życiu do niej nie pójdę i bez jakiś operacji, chirurgii niewiadomo czego. Wiem, że wy kobitki znacie się na tym i coś doradzicie. Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza

A słyszałyście o laminacji brwi? /znajoma mi poleciła wykonać laminację, chciałam po prostu henne zrobić by troszkę brwi przyciemnic. Laminacja nie dośc, że daje efekt przyciemnienia brwi to i ładnie stają się wymodelowane, wyglądają na grubsze, zdrowsze. Polecam na prawde super to wygląda. Jeżdzę do Poznańskiego Studia Madame Art na Katowicka, zabieg trzyma się koło miesiąca. Ale warto

Odnośnik do komentarza

Laminowanie rzęs polega na odżywieniu rzęs, uniesieniu ich i lekkim podkręceniu. Zabieg ten korzystnie wpływa na rzęsy – wzmacnia je i jest dla nich w stu procentach bezpieczny. Bardzo często laminowanie rzęs mylone jest z liftingiem rzęs – ten drugi zabieg polega wyłącznie na ich uniesieniu. Czy korzystałyście? Chciałabym spróbować w tym miejscu https://www.letsmake-up.pl/stylizacja-laminacja-rzes-warszawa/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...