Skocz do zawartości
Forum

Przerzedzenie włosów w bardzo młodym wieku!!


esco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kilka dni temu wróciłem z 2 tygodniowego pobytu z niemiec i zauważyłem, że linia włosów strasznie mi się przerzedziła. Nie wypadają mi nadmiernie włosy (czasami pojedyńcze przy przejechaniu ręką, przy myciu w granicach 20-stu). Nie przerzedziły mi się na czubku głowy czy gdziekolwiek indziej tylko przy linii włosów. Zrobiły się słabe, cieńkie i jest dosłownie połowa tego co była. Bardzo się tym przejmuje (mam dopiero 18 lat!). Dodam, że zawsze miałem gęste, grube, falowane włosy. Mama nie ma problemu z łysieniem, tata zaczął w wieku ok. 25 lat, ale nie wyłysiał całkowicie (ma duże zakola). Czy zaczynam łysieć? Czy jest to może jakieś chwilowe przerzedzenie? Możliwe, że z tej części głowy zaczęły wypadać głowy przez nadmierne używanie np. past do stylizacji lub braku witamin? Dodam, że przez 2 tygodnie w Niemczech totalnie nie trzymałem diety i piłem dużo alkoholu. Przed wyjazdem nie zauwazyłem takich problemów.

Odnośnik do komentarza
Gość winniczek

warto zrobić sobie badania z krwi, np. TSH, może jakaś nadmierna stylizacja? zrzucenie sporej wagi? częste związywanie? Wszystko to może mieć wpływ :) możesz popróbować z jakimiś kuracjami w aptece, dercos z vichy sobie chwalę :) naturalne sposoby na pewno też mogą jakoś wzmacniać włosy ale na rezultaty czeka się o wiele dłużej

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...