Forum Uroda

Czy ja jestem gruba ? Mam ładną sylwetkę czy nie ? ( zdjęcie)

Natalia909

Natalia909

Mam 175 wzrostu a ważę 67 kg nie wiem czemu ale mam wrażenie że grubiusia jestem a czasem nie i po prostu ja już sama nie wiem jaka jest prawda .Proszę oceńcie szczerze i mi napiszcie .

• czy-ja-jestem-gruba-mam-ladna-sylwetke-czy-nie-zdjecie_4443.jpg
182430 natalia909 Kobieta, 21 lat, Z..

Odpowiedzi znajdują się poniżej

twojarenia

twojarenia

Tragedii przecież nie ma.Ładne wcięcie.Brakuje Ci tylko ruchu.

183176 twojarenia Kobieta, 32 lata, Katowice
~patrykkk12345

~patrykkk12345

Jestes piekna,tak powinny wygladac np.modelki,q nie jak wieszaki ja ubrania.Pozdrawiam cieplo

~Kobieta.radzi

~Kobieta.radzi

Masz bardzo kobiecą sylwetkę, polecam tylko jakieś ćwiczenia, aby ujędrnić brzuch. ;)

Natalia909

Natalia909

Dziękuję .:) To zabieram się do roboty i brzuszki będę robiła .Pozdrawiam .

182430 natalia909 Kobieta, 21 lat, Z..
twojarenia

twojarenia

Czasami wystarczy zwykły 1h godzinny spacer lub 30 minut na rowerze i zobaczysz efekty.

183176 twojarenia Kobieta, 32 lata, Katowice
~Dooorotka

~Dooorotka

Za małe majtki. Lepiej kupic rozmiar większe- wtedy nie bedą sie odznaczać i robić niepotrzebnych fałdek.

~BialaRoza11

~BialaRoza11

Moim zdaniem masz ładną, zgrabną figurę. Taką w sam raz. Chciałabym mieć taki brzuch jak Twój :)

~mammanietakastara

~mammanietakastara

Figurę masz normalną,ale jak to jest dla ciebie aż taki problem,że zamieszczasz zdjęcia w internecie i pokazujesz s w o j e ciało publicznie, to myślę że prawdziwy problem jest w twojej głowie.Zostaw obwody,wagi w spokoju.Pracuj i rozwijaj swój mózg.To jest czegoś wart kapitał.Ogarnij się dziewczyno.Za mądrą książkę się weż,poczytaj,podyskutu.j

Lek. Katarzyna Mudel

Lek. Katarzyna Mudel

Odpowiedź eksperta

Figurka super, tak jak piszą inni trochę ćwiczeń fizycznych i wzmocnią się mięśnie, najlepiej ćwiczenia ogólnorozwojowe typu basen
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Mudel

116713 lek-katarzyna-mudel Mężczyzna, 0 lat
~Znawca

~Znawca

Figura prawie idealna. Nie odchudzaj się tylko zacznij rzeźbić ciało. Polecam rower i brzuszki. Rower po to, żeby zredukować tkankę tłuszczową, brzuszki po to, żeby wyrzeźbić brzuch.
Na brzuch moim zdaniem najlepszy jest:

image

To jest level 1, po jakimś czasie dojdziesz do 3 levelu. Może Ci się to wydawać niewykonalne, bo ludzi u mnie z pracy dochodzili do połowy pierwszego levelu, a cały level to...8 min:) Ja jestem na 3 levelu i mam już prawie kaloryfer:) A ćwiczę to codziennie niecały rok:)
Do tego ważna jest dieta. Widzę, że masz 20 lat, więc tak naprawdę nie wiadomo jak się "rozwiniesz". Jeśli masz w genach tendencje do tycia, to stołując się w maku, jedząc chipsy zapijane kolą-przytycie masz jak w banku i już nie będziesz taka fit. Ja mam 37 lat, za sobą jeden etap zrzucania wagi 8 lat temu-zrzuciłem wtedy 16 kg. Cały czas się pilnuję, jem w miarę zdrowo i robię sobie tylko tzw dni dziecka i olewam dietę na wakacjach:)
Czyli-ciemne pieczywo, dużo drobiu (schabowego zjadłem 2 razy od tych ośmiu lat), ryby, warzywa i owoce, makarony razowe, ryż i kasza, u rodziców tylko jem ziemniaki:) Oczywiście zdarza mi się zjeść coś na trasie z maka czy kebaba i wypić kolę-ale robię to od czasu do czasu.
I ważne bardzo. Masz już kobiecą figurę, chociaż dopiero przestałaś być nastolatką. Fajnie to wygląda, ale miej świadomość, że tak wyglądają zadbane, ćwiczące 30 latki. Jak olejesz teraz to co Ci napisałem, to za 10 lat nie będziesz mieć takiego ciała, po 30-tce zwalnia metabolizm, a jak jeszcze dołożysz do tego ciążę w międzyczasie, to już dziś postaw sobie to foto w ramce:) Bo inaczej dołączysz do zapuszczonych, nieszczęśliwych kobiet. Amen:)
laurette

laurette

Masz super wzrost,tylko troche sie poruszaj jakkolwiek. :) Masz dobre proporcje, jest bardzo dobrze ale pare kg mniej i efekt bylby jeszcze lepszy. Pozdrawiam

--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

96807 laurette Kobieta, 24 lata, Kraków
~lo la

~lo la

moim zdaniem popracuj nad tym aby masę zamienić na mięśnie. W razie większych problemów z tkanką tłuszczową polecam liposukcję metodą Body-Jet aczkolwiek nie jest to jeszcze u ciebie to stadium, żeby się na to decydować.

~lamar

~lamar

a czy ta liposukcję można zrobić na uda i podbródek? Moje nafralgiczne miejsca to są przyznam szczerze i za chiny nie mogę się tkanki tłuszczowej z nich pozbyć.