Skocz do zawartości
Forum

Czy depilacja laserowa jest bezpieczna i czy boli w miejscach intymnych?


Gość s...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Depilacja laserowa jest bezpieczna, jeżeli jest przeprowadzona odpowiedniej jakości laserem oraz przez osobę, która posiada odpowiednie umiejętności. Polecam lasery diodowe (świetnie sprawdzają się w przypadku ciemnych włosów a jasnej karnacji). Lasery te działają na melaninę a więc barwnik zawarty we włosie, nie naruszając przy tym innych struktur. Ze względu na dużą wrażliwość miejsce intymnych zawsze zachęcam swoje pacjentki do skorzystania ze znieczulenia specjalnym kremem na 60 min przed wykonaniem zabiegu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jest bezpieczna o ile wybierzesz się do dobrego gabinetu medycyny estetycznej i wybierzesz odpowiedni laser. Sama chodziłam tutaj w Krakowie i mogę polecić bo zabieg wykonany profesjonalnie:
https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/depilacja-laserowa/

Istotą depilacji laserowej jest niszczenie cebulek włosa za pomocą lasera. Energia emitowana przez wiązkę urządzenia jest transportowana przez barwnik we włosie (melaninę) do macierzy włosa (część odpowiedzialna za jego wzrost) aby ją zniszczyć.

Musisz jednak wiedzieć, ze jeden zabieg nie wystarcza i najczęściej trzeba wybrać się na serie zabiegów aby zobaczyć dobry efekt.

Odnośnik do komentarza

Depilacja laserowa, to najskuteczniejsza metoda gwarantująca trwałe usuniecie zbędnego owłosienia. Ważne jest, aby zabieg był przeprowadzony na sprawdzonym sprzęcie najlepiej laserem Vectus. Ja robiłam depilację w www.depicare.pl bardzo wszystkim polecam.

Odnośnik do komentarza
Gość Monika 6453

Ja z zabiegu depilacji laserowej jaki sobie wykonałam na nogi i rece w klinice MTT Estetica Kraków bardzo jestem zadowolona. Dzięki temu zabiegowi nie muszę już się golić, skóra jeste delikatna i włoski nie odrastają. Zabieg bardzo polecam bo warto.

Odnośnik do komentarza

Depilacja laserowa jest bardzo skuteczna. Po zabiegach włoski nie odrastają, z czego jestem bardzo zadowolona ? Super miejscem na wykonanie takich zabiegów jest Vici Clinic w Krakowie, ja chodziłam do Pani Eweliny i byłam bardzo zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Miałam możliwość skorzystania z zabiegów depilacji laserowej bikini. Jestem bardzo zadowolona. Po 5 zabiegach moja skóra jest całkowicie gładka. Polecam serdecznie zabiegi laserowe w salonie Mariposa w Warszawie.
Odnośnik do komentarza

Sama się ostatnio zastanawiałam czy nie wybrac się na depilację bikini, potem jednak zrezygnowałam. Po prostu bałam sie podrażnień spowodowanych przez depilację laserową. No i finansowo na razie nie jestem przygotowana. Kto wie jednak, moze w przyszłości? 

Daję przy tym namiar na dobry artykuł

https://selectbeauty.pl/blog/depilacja-francuska-brazylijska-i-hollywoodzka-3-metody-depilacji-bikini-ktore-warto-znac/

Opisane są tutaj najpopularniejsze sposoby depilacji okolic bikini :) Warto jest znać róznicę. Sama tylko raz zdecydowałam sie na depilację brazylijską. 

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem jest całkowicie bezpieczna! zdecydowałam się na laser przez koleżankę, która latami chodziła do krakowskiej kliniki vesuna i ćwierkała jak to super jest się nie golić. no i cóż spróbowałam. pierwsza sesja była dla mnie trochę bolesna, ale kolejne już mniej. teraz w ogóle nie czuję bólu. faktycznie, zapomniałam już co to jest maszynka.

Odnośnik do komentarza
Gość Julcianka

Mnie nie bolało, to pewnie kwestia trochę indywidualna. Ale raczej nie ma co się bać bólu, to nie wosk czy depilator ? Polecam ESTETIQO (Toruń), tam zabieg na nogi trwa 20 min dzięki specjalnemu sprzętowi, a skuteczność jest jeszcze większa. Więc nawet się człowiek dobrze nie zdąży zestresować ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...