Skocz do zawartości
Forum

Operacja plastyczna na Śląsku


Gość f...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Poprosił bym o adresy jakiś dobrych chirurgów plastycznych na śląsku.Chodzi mi o operacje odstajaćych uszu. I czy przed taką operacja mógł bym wybrać (kształt) małżowiny ponieważ nie chciał bym bardzo przylegajacych.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry,

W naszej klinice Ars Estetica we Wrocławiu podczas konsultacji z zakresu korekcji uszu stosujemy system VECTRA XT, który pozwala w przybliżeniu pokazać efekt wykonywanych zabiegów przy pomocy symulacji komputerowej.

Więcej informacji na temat samego zabiegu w poniższym linku:
http://www.arsestetica.pl/zabiegi/technologie/chirurgia-estetyczna/korekcja-uszu/

Może Pan podesłać zdjęcia uszu en face i z profilu, przekażę do wstępnej oceny naszemu lekarzowi. Mój mail: mkociatyn@arsestetica.pl

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt z recepcją pod nr tel +48 71 70 70 993.

Pozdrawiam serdecznie.

mgr Marta Kociatyn
fizjoterapeuta, kosmetolog
Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Ars Estetica

Odnośnik do komentarza

Wiesz co, ja jakiś czas temu miałam przeprowadzony taki zabieg u dr Olender (klinika w Żarkach Letnisko, ale konsultacje miałam w Katowicach). Klinika, jak i sam chirurg świetny, wszystko kosztowało mnie około 3500zł. dr Olender wszystko wytłumaczyła, wyjaśniła, wspólnie wybralismy to, na czym mi zależało.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...