Skocz do zawartości
Forum

Opadanie skóry na powiekach


Gość v...m

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Mam 16 lat i zauważyłem, że skóra z nad oczu sięga mi do rzęs (przec co rzęsy są tak jakby przyklasczone). Najczęściej śpię około 7/8 godzin i w ciągu dnia co jakiś czas odczuwam zmęczenie oczu. Czy opadanie skóry na rzęsy może być efektem zmęczenia?

Odnośnik do komentarza
Gość Halina Dudek

Zrobiłam zabieg blefaroplastyki poniewaz skóra nad powiekami stała się bardzo obwisła , a jetsem już osobą w starszym wieku. Zabieg zrobiłam u Pani dr Marta Raczkowska-Muraszko i polecam bo bardzo dobrze sie na tym zna. Po zabiegu wygladam dużo lepiej,skóra nie opada mi juz na powieki

Odnośnik do komentarza
Gość Aneta Kłos

Miałam bardzo duze problemy z opadającymi powiekami. Moja skora stala sie bardzo naciągliwa z upływem lat co jest normalne. Zapisałam się na zabieg plstyki powiek aby poprawic swój wizerunek. Zabieg robiłam dr Mielnik-Mierzwińska z Krakowa i bardzo się ciesze , ze trafiłam do Pani dr polecam każdemu

Odnośnik do komentarza
Gość Sabina xxxxx

Ja byłam na plastyce powiek i podobnie jak opinie, które czytałam wcześniej na internecie, powierdzam sama na własnej skórze, że mając do czynienia z Panią dr Aldony Stachury Krakowie , ma się do czynienia z naprawdę dobrym fachowcem w swojej dziedzinie. Drogie Panie polecam! polecam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...