Skocz do zawartości
Forum

Szampon na wypadanie włosów


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Doszłam do wniosku, że warto spróbować tego serum. Jeśli mój mąż przestanie marudzić i wzmocni włosy, będę najszczęśliwsza kobietą na świecie. Obecnie słyszę, że dosłownie walczy o życie, a przecież to zwykłe przesilenie. Większość kobiet poszłaby do apteki i kupiła coś do włosów, zamiast jęczeć.

Odnośnik do komentarza

W sklepach reklamuje się bardzo wiele kosmetyków na wypadanie włosów. Polecam jednak podejść do tych wszystkich reklam z odpowiednia doza rezerwy. Nie zawsze to co jest reklamowane jest rzeczywiście tak skuteczne. Wypadanie włosów może mieć wiele przyczyn i najlepiej wybrać się do dermatologa, aby ten wykluczył przyczyny hormonalne.

Jesli winne są hormony, to nie pomoże zadna wcierka.

https://natalialarina.pl/ Nl Slowianka Nataliia Larina ul. dr. Józefa Babińskiego 71A
30-393 Kraków NIP: 6783147460 Regon: 122833197
tel. 732 705 007 szkolenia@slowianka-nails.pl

Odnośnik do komentarza

Ja bym zainwestowała w Biotebal, do tego tabletki z biotyną. Mi pomogły rok temu, kiedy miałam spory problem z włosami. Dzięki niemu wróciłam do formy. Organizm trzeba wzmacniać od środka, sam szampon to nie wszystko. 

Odnośnik do komentarza

Co jakiś czas mam problem z nadmiernym wypadaniem włosów, próbowałam tabletek, szamponów i nic nie pomagało, zostawiałam tylko coraz więcej pieniędzy w aptekach i drogeriach. U mnie skuteczny okazał się zwykły szampon za grosze 'Ziaja MED szampon oczyszczający', jest on dla osób z AZS, ale u mnie sprawił, że włosy przestały wypadać, po jakimś czasie przyjaciółka poleciła mi 'Henna Wax odżywkę do włosów', która też okazała się skuteczna.

Odnośnik do komentarza

co do tych tabletek, to jeśli chodzi o np. te wspomniane Merz Spezial Dragees, to nie jest tak, że zjesz dwie i jutro Ci przestaną włosy wypadać. Sens w tym, ze mogą wesprzeć odrastanie i wpłynąć na grubość włosa, poprzez dostarczenie witamin. Wiele osób je byle co i czasem brak jakiegoś składnika może powodować, że ten włos jest słabszy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...