Skocz do zawartości
Forum

Wypadanie włosów po farbowaniu i stresie


Gość nina8912

Rekomendowane odpowiedzi

Od tamtego roku po ufarbowaniu włosów i dużym stresie wypadło mi dosyć dużo włosów , osłabiły sie teraz nie wypada mi ich aż tak dużo ale ok 20 -30 dziennie , brałam różne suplementy diety skrzyp, itp. mam odpowiednie szampony , ostatnio zauważyłam że na całej głowie pojawiły sie takie małe sterczące włoski , czy to znak że odrastają ? Zależy mi na tym bo te prześwity rójnują moje życie psychiczne :( proszę o pomoc czy włosy mi odrosną . włos któy wypada ma na końcu takie małe zgrubienie ? czy to cebulka i znak że nie odrosną ?

Odnośnik do komentarza

Małe zgrubienie na końcu włosa to rzeczywiście cebulka. Nie musisz się obawiać, bo te małe sterczące włoski będą powoli zagęszczać Twoją fryzurę. Prześwity na pewno znikną, tylko już więcej nie funduj swoim włosom farbowania czy trwałej ondulacji. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Hej ja to juz nie wiem co robić. Tydzień po farbowaniu zaczęła swedziec mnie skóra głowy a włosy wypadły garściami. Wyniki mam ok. Trycholog przepisała wcierke i szampon Seboradin i lotion Novophone. Biore suplementy. Nie pomogło. Dermatolog stwierdziła że skóra jest podrażniona. Dała Stieprox i Belisalic. Skóra swędzi szczypie włosy wypadają. Nic nie pomaga. Może ta skóra jest po prostu przesuszona. Po umyciu Stieproxem czułam jakby ktoś tarka po głowie mi przejechał

Odnośnik do komentarza

Farbę miałam ok pół godziny ta sama co zawsze ale myślę ze położyłam zbyt blisko skóry a nawet na nie. I co teraz zrobić nic nie pomaga włosy lecą już trzeci miesiąc. Czym to zatrzymać. Dostaję depresji po malu

Odnośnik do komentarza

Wystarczy kupić duże opakowanie Bitebalu i rozpocząć codzienną kurację wzmacniającą. Włosy zdecydowanie się zmienią, będą dużo silniejsze i przestaną wypadać. No i nie przesadzajmy z farbowaniem, jeśli nie jest koniecznością. 

Odnośnik do komentarza
Gość szmiTTka

mi bardzo wypadały włosy i myślałam, że to od farbowania, bo dość często malowałam, ale okazało się, że miałam za mało witamin. biorę teraz oeparol w kapsułkach i nie tylko włosy mam mocniejsze, ale i skórę bardziej nawilżoną.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...