Skocz do zawartości
Forum

Depilacja laserowa


Gość kdc

Rekomendowane odpowiedzi

Znacznie lepszym rozwiązaniem od urządzenia IPL będzie profesjonalny, certyfikowany laser medyczny Varilite Iridex, który poradzi sobie nawet z bardzo drobnymi naczynkami umiejscowionymi bliżej powierzchni skóry, jak i w głębszych jej warstwach. Z pewnością będziesz zadowolona z efektów jeśli zdecydujesz się na laser.Tekst linka

Odnośnik do komentarza

Gęste, ciemne owłosienie sugeruje, że Twój przypadek jest idealny do zastosowania właśnie depilacji laserowej. Oczywiście konieczna jest konsultacja z lekarzem dermatologiem, podczas której dowiesz się, czy na pewno kwalifikujesz się do laseroterapii. Jeśli mieszkasz w Małopolsce, zachęcamy do wizyty w naszym Centrum Medycznym Nowomed w Krakowie.

Odnośnik do komentarza
Gość Victoria34

Polecam depilacje laserowa w klinice dr legrand. Robiłam tam pachy i potem bikini. Bardzo jestem zadowolona z efektów, zabiegi nie bolały, czułam tylko lekki dyskomfort. Ale naprawdę do przeżycia.

Odnośnik do komentarza

Znam ten bol i wiem jak klopotliwe to jest dla dziewczyny. A najgorsze są podraznienia. Ja bylam na depilacji w La Guel i jedynym minusem bylo to, ze tak pozno się zdecydowałam na ten krok :) Jesli to Twoj kompleks to idz na depilację, nie ma się czego bac, a efekt jest super o ile wybierzesz kompetentnych ludzi

Odnośnik do komentarza

~izka9999
ja zdecydowalam sie na depilacje laserowa nóg i to byla najlepsza decyzja ever. w koncu mam spokoj z goleniem i podraznieniami. ja akurat robilam zabieg w klinice sekrety piekna w krakowie i polecam to miejsce jezeli ktos jest z krakowa lub okolic :>

A jak z trwaloscia zabiegu? ile razy musilas powtarzac zabieg? tez sie zastanawiam nad depilacja laserem i chyba w koncu sie zdecyduje. dzieki za polecenie miejsca, jestem spod krakowa, wiec idealnie :)

Odnośnik do komentarza

Właśnie najbardziej martwi mnie ta "szybkość" zabiegu, ja mam okazje z groupona ale nie wiem w sumie czy to taka okazja, 300zł za 3 zabiegi bikini plus pachy, ale ja doplacam po 100 do każdego zeby miec bikini brazylijskie.
Kurcze jak taka skutecznosc tego IPL-A jest nikła to chyba zrezygnuje z dopłat i wykorzystam to co mam opłacone.
mam nadzieje, ze nie chodzilo im o szybko bo 100 pan czeka w kolejce...

https://estetycznie.pl/sponsorowane/680-depilacja-laserowa-skuteczny-sposob-na-trwale-usuwanie-wloskow
Zastanawiałam sie jeszcze nad light sheer.

Odnośnik do komentarza

Oj dziewczyny gabinetów jak same widzicie jest od groma ( wiele z nich ogłasza sie równiez na gruponie). Ale nie sztuką jest wydać kasę na laser, który nie będzie działał. Jeśli już chcecie skorzystać z depilacji laserowej to polecałabym zdecydować się na porządny rodzaj lasera, który rzeczywiście da jakąś róznicę.... IPL nie wiem czy wiecie ale nie jest laserem ale fotodepilacja i daje efekty tylko na jakiś czas. Potem włosy w całości odrastaja.....
Ze swojej strony polecam ten salon:
https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/depilacja-laserowa/

Osobisćie jestem z efektów depilacji zadowolona i to bardzo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...