Skocz do zawartości
Forum

Depilacja laserowa


Gość kdc

Rekomendowane odpowiedzi

Laser to świetna sprawa o ile trafi się na gabinet gdzie potrafią się nim posługiwać...Ja miałam swoje przygody zanim trafiłam do Beauty Skin na Filarecką, tutaj raz że mają sprzęt z górnej półki to jeszcze bardzo miłą obsługę. Można o wszystko podpytać, jako klientka dokładnie widziałam jak będzie wyglądał zabieg, efekty itp.

Odnośnik do komentarza

jak najbardziej jestem zdania, że depilacje laserową warto zrobić przy takim większym owłosieniu, dla mnie maszynki nie zdawały rezultatu i siostra poleciła mi ten zabieg i to w klinice melitus w Warszawie. zabieg wykonywała mi pani Agata Gortat- bardzo przyjemna, sympatyczna. jestem zdania, że dobrze inwestować w takie zabiegi.

Odnośnik do komentarza

Długo zastanawiałam się nad depilacja laserową, aż wkoncu zdecydowałam się na wizytę w klinice Dr Legrand w Krakowie. Klinikę poleciła mi koleżanka która również w tej klinice wykonywała różne zabiegi w tym depilacje laserową. Efekty zabiegów są świetne. Wykonałam serie tj. 6 zabiegów na uda, łydki i pachy. Polecam wszystkim.

Odnośnik do komentarza

Depilacja laserowa, to najskuteczniejsza metoda gwarantująca trwałe usuniecie zbędnego owłosienia. Ważne jest, aby zabieg był przeprowadzony na sprawdzonym sprzęcie- wartymi polecenia sa lasery diodowe - np. laser Vectus. Zabiegi powinny zostać przeprowadzone w serii, zazwyczaj jest to około 6 sesji w odstępach kilku tygodni (w zależności od partii, która będzie poddawana depilacji).

Odnośnik do komentarza
Gość Janka_Janka

Witam, mam dosyć nietypowy problem - duży problem z owłosieniem, który się nasila. Związane jest to z zaburzeniami gospodarki hormonalnej. W związku z tym poszukuje na terenie województwa Mazowieckiego sprawdzonego ośrodka, placówki, gdzie będę mogła wykonać ten zabieg. Zależy mi na tym, by nie zapłacić dużo, sprzęt był dobrej jakości i by było czysto... spotkałam się już z miejscami gdzie zapisywałam się np do fryzjera, że po zapisie interntowym wychodziłam stamtąd bo było brudno. Jestem osobą, która zwraca uwagę na steryloność. Mam też dodatkowe pytanie ile czasu utrzymuję się efekt i czy trzeba to powtarzać.

Odnośnik do komentarza

depilacja laserowa jest super.. odkąd pierwszy raz sprobowałam to wiem, że jak znowu zaczną mi włoski odrastać to znowu się na to zdecyduje ;) narazie mam spokój i jest to świetne uczucie! byłam na zabiegu laserem Chromatica Platinum XL w SC Beauty Clinic w Wawie i polecam!

Odnośnik do komentarza
Gość Pomaranczia

Warto zbadać hormony, a co do samej depilacji laserowej - szczerze polecam. Też się dosyć często musiałam golić, a teraz spokój. Korzystałam z usług salonu Estela (http://salon-estela.pl/ich stronka) i tam poszło szybko i wyszło dosyć tanio, nie wiem jak inne salony. Dla mnie super opcja.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...