Forum Uroda

Depilacja laserowa

~kdc

~kdc

Czesc kobietki :)

Od paru miesięcy myslę nad depilacją laserową. Moim problemem jest nadmierne owłosienie... całego ciała :( naprawdę! nic nie wymyślam, mam istny dywan... mam dłuższe włosy niż faceci na rękach. Stosowałam plastry z woskiem, wszystko jest ok, ale nie bede wiecznie prosiła mamy: mamo pomóż mi z tyłu na plecach... a w życiu nie poprosze o to partnera. Co do poznania faceta, strasznie boje sie sytuacji zbliżeniowych... kiedy może mi włożyć rękę pod bluzkę. po porstu sama siebie jak dotykam to sie brzydzę ;(
Wracając, czy są Panie które korzystały z takiego zabiegu? wiem że dziala to na ciemne wlosy, mam takie wzdłuż brzucha, wokół sutków no i oczywiście bikini które z każdą depilacją maszynką. pnie mi się coraz wyżej ;( pozostałe włosy są jasnobrązowe, trochę mi rozjaśniły się na słońcu i zrobiły się ciut słbasze i jaśniejsze od plastrów.
byłam raz na konsultacji w gabinecie ale nie czułam się jeszcze na siłach aby się pokazać... zdziwiło mnie bardziej to że poporszono mnie abym na zabieg przyszła już wydepilowana, a słyszałam że lepiej przyjśc jak się wygląda i osoba zajmująca się klientem sama oceni jak jest. zgoli i weźmie się do pracy. Prosze o pomoc i z góry dziękuję ;)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

oksana125

oksana125

Hej ;) ja miałam przeprowadzaną depilację laserową i to co mogę ci powiedzieć zabieg jest w pełni skuteczny . Pamietaj tylko ,ze całe owłosienie nie zniknie Ci po jednym zabiegu . Na usuniecie włosków potrzebnych jest z 4-5 zabiegów . a to wszytsko przez to ,ze każdym miejscu na ciele te włoski rosną inaczej ;) dlatego na pierwszym zabiegu , usuwane jest 30 % owłosienia z danej partii ciała . Osobiście co klinik to jeżeli mieszkasz w Warszawie , polecam Klinikę miracki . Tutaj do depilacji stosowany jest laser palomar vectus , który świetnie odczytuje poziom melatoniny , w zwiazku z czym skóra nie ulega poparzeniu . I co jeszcze ważne , bys się nie martwiła , skóra jest chłodzona przed zabiegiem , w trakcie oraz po zabiegu ;) pozdrawiam ;)

154199 oksana125 Kobieta, 27 lat, wrocław
~Zuza567

~Zuza567

Najlepiej pozbyć sie laserowo. Ja robiłam sobie wiele partii ciała. Jesli masz dość ciemne owłosienie( to dobrze) i tak musisz wykonać 6 razy i za jakiś rok jeszcze poprawić z raz lub dwa, ale później spokoj. Dopiero po ok 8 latach zaczynają wyrastac pojedyncze włosy. U mnie na twarzy jest gorzej ( hormony) ale i tak bez porównania. Ja robiłam depilacje w Londynie w dobrej klinice. Spróbowałam tez w innej ale nie dawało takiego efektu. Robiłam tez w Warszawie w nowej klinice, mieli ceny ok 100 zł za partie,ale efektu zadnego.Wiec na pewno zrobię poprawki w Londynie , drożej ale efekty sa. Jesli ktoś jest zainteresowany to podpowiem ze ta klinika jest na Harley street.

~Zuza5678

~Zuza5678

Na zabieg najlepiej wybrać sie wiosna. Opalona skora nie przyjmuje lasera. Nie należy depilowac dłuższy czas tylko okolic przed zabiegiem.

Marta Kociatyn

Marta Kociatyn

Pierwszym krokiem powinny być badania hormonalne- jeśli Twoja gospodarka hormonalna nie jest uregulowana to żadne zabiegi nie przyniosą efektu- szkoda pieniędzy.

Jeśli okaże się że z hormonami jest wszystko w porządku polecam zabiegi laserem diodowym. Seria 4-6 zabiegów w określonych odstępach czasowych przyniesie zadowalający efekt. Nastąpi duża redukcja owłosienia a nowo wyrastające włoski będzie cieńsze i jaśniejsze. Włosy do zabiegu muszą być zgolone ( w przeciwnym razie cała energia wiązki laserowej skupi się na melaninie zawartej w wystającym włosie przez co nie wniknie w głąb włosa i dojdzie do oparzenia na powierzchni skóry). Aby specjalista mógł ocenić kolor oraz grubość włosa należy zostawić w dniu zabiegu mały kwadracik.

Powodzenia! :)

140514 marta-kociatyn Kobieta, 28 lat, Wrocław
Altum

Altum

Badania hormonalne przy nadmiernym owłosieniu to zawsze konieczność, to fakt, bo podłoże tego to często źle funkcjonująca gospodarka hormonalna organizmu. Ja na szczęście nie mam z tym problemu aczkolwiek owłosienie też miałam dość mocne. W końcu zdecydowałam się na zabieg i to dla mnie duża ulga, bo nie znosiłam depilatora a golenie nie miało sensu bo zaraz to odrastało. Włoski (nogi i pachy, teraz myślę o bikini) usuwałam we wrocławskim gabinecie Perfect Glamour i jestem zadowolona z efektów zabiegu. Ważne, że mają tam dobry laser MediostarNext, bardzo nowoczesny, pod tym kątem patrzcie dziewczyny bo nie każdy laser będzie pewnie tak skuteczny.

127233 altum Mężczyzna, 36 lat, Warszawa