Skocz do zawartości
Forum

Zakola problem - Profolan


Gość zxcv231

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otoz mam pewien problem, jak spora czesc osob mam problemy z zakolami, zapewne przez genetyke bo moj ojciec tez mial i teraz jest lysy. Chcialbym sprobowac czegos co trwale zwalczy zakola, myslalem o przeszczepie wlosow ale nie widzi mi sie wydawac 20 tys zl na przeszczep. Preparaty sa nic nie warte, ostatnio znalazlem pewne tabetli Profolan, niby 90% skutecznosci a na kazdej stronie sa same pozytywne opinie i ludzie sobie chwala, opakowanie to cena z rzedu 150 zl + wiec to jest nic w porownaniu z 20 tys. Mam pytanie do osob ktore mialy do czynienia z owymi tabletkami, kuracja trwa niby 3 miesiace i widac zadowalajace efekty, czy po ostawieniu tabletek problem wraca po miesiacu co znaczy ze do konca zycia mialbym faszerowac sie tymi tabletkami czy efekt jest w miare trwaly i te wlosy beda sie trzymac glowy przez pare miesiecy? Nie widzi mi sie kupowanie miesiecznie opakowania tabletek za 150 zl. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Teraz przeszczep włosów wykonuje się za granicą bo jest taniej. W Polsce te zabiegi dalej są bardzo drogie. Przeszukując internet natknąłem się na polskiego przedstawiciela kliniki zagranicznej Meditravel.pl, pomagają od A-Z na miejscu jest tłumacz, także nie ma się czego bać a ceny są zdecydowanie niższe, a co lepsze możesz skorzystać z RAT. Polecam zerknąć na ich stronę, z tego co się dowiadywałem to powoli kończą im się terminy na ten rok.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...