Skocz do zawartości
Forum

mały problem z cerą


Gość Maciek_Nowyj

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maciek_Nowyj

Jako facet muszę golić twarz i tutaj mam problem z tym związany. Mianowicie, na twarzy (dokładnie na lewym policzku) mam dziwną kroste. Nie jest czerwona, tylko w kolorze skóry. Ale problem tkwi w tym, że jest w tym miejscu wypuklenie. Jak dotykam wspomnianego miejsca to czuję lekki ból. Do tego wszystkiego dziwna substancja wydobywa się z tego miejsca, bo przezroczysta. Pierwszy raz spotkałem się z czym takim. Jak można w łatwy sposób pozbyć się tego dyskomfortu? Na obecną chwilę stosuje miejscowo Sudocrem.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość TrishaPi

a moze zrobił ci się taki wrzód po goleniu ? to jest akurat całkiem normalne ,ze coś takiego się robi . Poza tym myśle ,ze źle zdezynfekowałes twarz . Używasz jakichs wgl jeszcze żeli myjących ? oczyszczających itd ? sudocrem to jest nie na tego typu rzeczy , ale na zadrapania , otarcia a przede wszystkim na odparzenia i to te pieluszkowe u noworodków i niemowląt.ogólnie to ciesz się ze nie masz większego problemu z cerą . ja np miałam ropne wykwity które pozostawiły mi blizny . potem te blizny chciałam usunąc kremami . niestety kremy nie dały rady i skończyło się laserową korekcją blizn w klinice Miracki w Warszawie . Zabiegów jest od 1 do 3 , ja miałam 2. Co do twojego problemu to tutaj raczej bym poszła w jakaś masc cynkową. a jak problem nadal będzie to dermatolog;)pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Maciej_Nowyj

Nie wiem co to było, bo nie znam się na takich sprawach ale teraz mam małego strupka i po woli goi się. Myślisz, że pasta cynkowa przyspieszy gojenie się albo skutecznie wysuszy ewentualnego pryszcza?

Odnośnik do komentarza
Gość Anetka1Anetka

Może powinieneś używać jakichś żeli do golenia bardziej "naturalnych"? Np. żel do golenia "Yego" z Ziaji? Mój mąż wiecznie narzekał, kupiłam mu raz, a teraz robię zakupy kosmetyczne i dla siebie i dla niego :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...