Forum Uroda

depilacja laserowa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Janiko

~Janiko

Wiesz co, jeśli akurat typowo o laser chodzi, to nie pomogę, ale ja też jestem ze Śląska i miałam serię zabiegów Epilfree, działa podobnie jak laser, a większa szansa że sprawdzi się u osób z jaśniejszymi włoskami. Wejdź na stronę i tam znajdziesz różne salony, które się tym zajmują :)

Stynek

Stynek

Janiko zapomniałaś dodać, że ta metoda depilacji jest praktycznie bezbolesna - a jak dla mnie to największy plus

175573 stynek Kobieta, 38 lat, Kaszuby
~Malwina rrr

~Malwina rrr

Robiłam jakiś czas temu depilację laserową na nogi i bardzo jestem zadowolona z tego zabiegu. Najlepiej wykonać go sobie teraz na zimę. Dzieki temu zabiegowi mam teraz spokój z goleniem nóg, włosy nie odrastają , a skóra jest gładka. Zabieg robiłam w bardzo fajnej klinice i polecam Salon Kosmetyki Laserowej Rzeszów

~Dominikamaj

~Dominikamaj

Niedawno rozpoczęłam zabiegi depilacji nóg. Jestem po 2 drugim zabiegu. Mogę szczerze powiedzieć, że już widzę różnicę w ilości włosków. Są przerzedzone, a w niektórych miejscach już w wcale nie odrastają. Nie mogę się doczekać końcowego efektu! Zdecydowałam się na depilację w salonie Laser Delux ponieważ zależało mi na tym, żeby zabiegi były robione laserem Light Sheer Duet. Od wielu osób słyszałam, że jest najlepszy i faktycznie się to potwierdza :) Podrzucam kontakt do nich, jak ktoś jest zainteresowany https://www.laserdelux.pl/depilacja-laserowa