Skocz do zawartości
Forum

nadpotliwość


Gość alicja_beauty

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli miałabyś problem z nadpotliwoscią dłoni lub stóp, zdecydowanie mogę polecic zakup "przyrządu" u pana na allegro...własnej konstrukcji, za 99 zł, działa rewelacyjnie, co prawda skóra jest po jakimś czasie bardzo wyszuszona ale to nic w porównaniu z dolegliwością jaką jest nadpotliwość, wiem coś o tym...niestety,a le mam juz za sobą, zabieg to jonofereza, poczytaj sobie

Odnośnik do komentarza

Sama zdecydowałam sie na poddanie zabiegowi. Efekt terapii można zauważyć już po kilku dniach. Zakończenia nerwowe są zablokowane przez toksynę na okres 6-12 miesięcy – później powstają nowe, przez co rezultaty leczenia zanikają. Kolejną sesję można przeprowadzić średnio po 7-12 miesiącach (rezultaty utrzymują się najdłużej w przypadku zabiegów w obszarze pach). Ogólnie jeśli chodzi o efekty niepożadane to są to jedynie zaczerwienienie i lekki obrzk ale to mija po dniu. Zabieg wykonywałam w klinice w Katowicach, konkretnie tutaj:
https://klinikamagnuccy.pl/botoks/

Odnośnik do komentarza

szkoda zdrowia i pieniędzy na botoks, nie polecam nikomu, po tym jak nie otrzymałam oczekiwanych efektów, przeszłam na leczenie jonoforezą. Gbybym to znała wcześniej, nie musiałabym chodzić na ten botoks i wydawać mnóstwo kasy. Teraz mam spokój od pocenia. Leczenie jest dość wygodne. Pocenie ustąpiło po 4 użyciach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...