Skocz do zawartości
Forum

Olejki naturalne do twarzy (przebarwienia)


Gość Agnieszka9555

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka9555

Witam serdecznie ;) Chciałabym się dowiedzieć, czy któraś z was miała styczność z olejem z nasion malin, z nasion marchwi bądź z pestek dyni? Chciałabym zakupić któryś z nich, jednak jestem nie zdecydowany. Głównie zależy mi na zwalczaniu przebarwień na twarzy, redukowaniu nie doskonałości. Chciałabym kilka kropel wsmarowywac wieczorem, bądź kilka kropel dodać do kremu i używać na dzień.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Stosowałam olej z pestek malin. Sprawdził się u mnie świetnie, dlatego że nawilżył i odżywił mi cerę. Po użyciu olejku skóra jest wygładzona i promienna. Smarowałam twarz na noc i na dzień z racji tego że nie robię makijażu. Olejek szybko się wchłania, ale ważne jest aby stosować jego niewielką ilość, ponieważ jeżeli nałożymy go za dużo to olejek pozostawi tłustą warstwę. Ja stosowałam go, dlatego że czytałam w internecie że chroni skórę przed słońcem, a myślę że to przekłada się na to że chroni przed powstawaniem przebarwień. U mnie (po dłuższym stosowaniu) zauważyłam lekkie rozjaśnienie przebarwień, ale na pewno nie powstawały nowe (nie mam dużego problemu z przebarwieniami). Swój olejek kupiłam tutaj: http://www.ziolavita.pl/olej-z-pestek-malin-kosmetyczny-zimnotloczony-30ml-olvita-p3018.html Ma opakowanie z pipetą co znacznie ułatwia nakładanie olejku i możemy wydobyć z opakowania taką ilość jaką chcemy.

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka353

Olejki naturalne stosuje tylko jako maseczki zeby zregenerowac i odzywic cere, ale kiedy mialam przebarwienia to stosowalam neoTone. Bardzo fajna konsytencja serum i skuteczne działanie. To na pewno szybciej zlikwiduje przebarwienia niz olejki.

Odnośnik do komentarza

to pewnie bardzo długo trzeba stosować, żeby w ogóle cokolwiek było widać. jak ja walczyłam z przebarwieniami po trądziku to chciałam szybkiego efektu i chodziłam na peelingi Mandel. Wbrew pozorom nei było o dużo droższe niż te wszystkie olejki a szybko poprawiło kolor mojej skóry

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...