Skocz do zawartości
Forum

Profesjonalny podkład kryjący


Rekomendowane odpowiedzi

Gość elizanowacki9

Stosowałam już wiele podkładów i najlepiej sprawdza się u mnie podkład kryjący z eshopannabelle. Ma dobre krycie, które można stopniować. Dobrze zachowuje się przy cerze mieszanej i tłustej. Dodatkowo nie zapycha i nie tworzy efektu maski.

Odnośnik do komentarza

Miałam kilka podkładów od Rimmela ale moim zdaniem podkłady te nie dają takiego dobrego krycia. Co nie jest minusem, bo niektóre dziewczyny nie potrzebują mocnej tapety, jednak jestem zdania,ze są podkłady, które dają o wiele lepsze krycie, a wcale nie są dużo droższe.
Aktualnie w dobrej promocji w tym sklepie są dwa dobre podkłady do twarzy
https://darmarsklep.pl/podklady-do-twarzy
Revlon Colorstay
oraz Ingrid mineral lift

Nie bójcie sie tego drugiego bo pomimo niskiej ceny 6,70 jest naprawdę dobry!

Odnośnik do komentarza
Gość sandrafiz

Ja używam L`Oreal Paris Infallible 24h Matte, ale tylko kiedy chce cos ukryć bo według mnie to najlepszy kryjacy drogeryjny podklad. Matuje super, kryje super. Może jego odcienie nie do każdego pasują bo ma zbyt uboga kolorystyke ale nawet po zmieszaniu z innym kolorem kryje świetnie. Można go używać jako korektora na wypryski czy przebarwienia ale trzeba być dokładnym bo złe rozzmarowanie pozostawi plamy. Przez Internet mozna go kupic nawet za 20 zl! Przez 3 lata zawsze mam go w kosmetyczce i nigdy mnie nie zawodzi :)

Odnośnik do komentarza
Gość Lamirketa

Sama długo szukałam dla siebie odpowiedniego podkładu. Mam cerę skłonną do trądziku i niedoskonałości. Jednoczesnie mam na niej sporo przebarwień wynikających z wyciskania pryszczy w latach nastoletnich i nie mam ochoty ich pokazywac. Podkłady kryjące mnie zapychały, te niezapychajace z kolei nie zapewniały odpowiedniego krycia. W koncu trafiłam na podkłady mineralne i to okazalo sie strzałem w 10:
https://ikor.pl/23-podklady-mineralne

Bo podkłady takie nie dość, że zapewniają bardzo dobre krycie, to jeszcze nie zapychaja i na twarzy nie robi się więcej niedoskonałości.

Odnośnik do komentarza
Gość wenesasako

Ja od paru miesięcy stosuje podkład z eshopannabelle. Skóra wygląda bardzo dobrze, zdecydowanie minerały mi służą. Dodatkowo mają bardzo fajne akcesoria do makijażu. Pędzla do pudru używam praktycznie codziennie i mimo mycia ciągle wygląda jak nowy i jest bardzo miękki .

Odnośnik do komentarza

Polecam podkład i kremy nawilżające, skóra mieszana nie lubi matowienienia i wysuszania. Kiedyś zdradziła mi ten sekret kosmetyczka. Sama mam taka cere i od tego momentu moje kremy i podklady sa nawilzajace a nie matujace. I też miałam skórki i skóry i płaty ?

Warto jest przetestować Revlon Colorstay, najlepiej ten do cery normalnej/suchej bo nie ma takiego wysuszającego działania jak ten do cery tłustej:

https://www.cocolita.pl/colorstay

Cała kolorystyka jest do kupienia w Cocolita.

494fac4539ee524f56c62c23562e1d0eda2643a4

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...